خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در شهرک نفت

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در شهرک نفت

تعمیر مشعل در شهرک نفت راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در شهرک نفت را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله شهرک نفت یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

آشنایی با جعبه فرمان (برد) یا رله مشعل های گازی و گازوئیلی

کنترل الکترونیک (رله ی مشعل)

رله مشعل یک کنترل کننده ی الکترونیکی است که بر اساس طراحی و برنامه ریزی که دارد مشعل را با ایمنی روشن می کند و در صورت بوجود آمدن هر نوع اشکال در ایجاد و یا باقی ماندن شعله، با خاموش کردن مشعل از بروز حادثه جلوگیری می کند. رله می تواند از یک نیروی الکترومغناطیسی کوچک، برای باز و بسته کردن مدارها استفاده کند. در مشعل ها تجهیزات الکتریکی مانند: جرقه زن و الکتروموتور وجود دارد که برای شروع به کار، نیازمند تأمین ولتاژ و توان بالایی هستند. از آنجا که معمولا ولتاژ خروجی کنترلرها ولتاژی محدود است، برای روشن و خاموش کردن این تجهیزات الکتریکی، استفاده از رله ها متداول است. به دلیل حساسیت و خطر بروز آتش سوزی، تشکیل یا عدم تشکیل شعله در مشعل های گازی و گازوئیلی نیاز به کنترل دقیق تر با سنسورهای حساس تر دارد. مخصوصا عمل کنترل در مشعل های گازسوز بایستی با جدیت و حساسیت بیشتری انجام گیرد، لذا سازندگان وسایل کنترل اقدام به ساخت کنترل الکترونیک (رله) نمودند. یک رله به عنوان کنترلر از طریق سنسورها و ورودی های مختلف مراحل کار را مانند یک ماشین برنامه دار اجرا می کند. در شکل زیر دو نمونه رله ی مشعل مشاهده می کنید.

رله در همه ی مشعل های گازی و گازوئیلی، مغز مشعل بوده و کلیه اطلاعات از واحد نظارت کننده به آن رسیده و مورد پردازش و تصمیم گیری قرار می گیرد. مثلا در رله یک مشعل گازی با برقراری جریان گاز برق اصلی مشعل توسط سوئیچ کنترل فشار گاز وصل می گردد و موتور مشعل شروع بهکار می کند، این مرحله تخلیه نامیده می شود که حدود ۳۰ الی ۴۰ ثانیه به طول می انجامد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله شهرک نفت در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران
  • تعمیر مشعل غرب تهران
  • تعمیر مشعل شرق تهران
  • تعمیر مشعل جنوب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *