خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در شهرک نفت

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در شهرک نفت

تعمیر مشعل در شهرک نفت راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در شهرک نفت را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله شهرک نفت یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

مشعل های حرارتی (گازی، گازوئیلی)

از هدف های مهم در سیستم های کنترل صرفه جویی در مصرف انرژی و نهایتا سود آوری می باش رسیدن به این هدف زمانی ممکن خواهد بود که از انرژی های موجود در سیستم با جلوگیری از تلفات انرژی حداکثر بهره را برد. سیستم های تهویه مطبوع زیادی نیز وجود دارند که بخش زیادی از هوای برگشتی را مجددا به سیستم بر می گردانند و یا سیستم های تهویه مطبوع مراکز تجاری رستوران ها بانکها مساجد که عملا تعداد افراد مراجعه کننده بطور دقیق مشخص نمی باشد در نتیجه مقدار هوای تازه مورد نیاز برای تنفس افراد در ساعت کار سیستم متفاوت است. از طرفی طراحی یک سیستم تهویه مطبوع بایستی شرایطی را فراهم کند که مشخصات هوا در منطقه راحتی قرار گیرد.

 

محل درست نصب موتور خانه

محل نصب موتور خانه باید به گونه ای انتخاب شود که حتی الامکان به پر مصرف ترین قسمت ساختمان نزدیک باشد. همچنین محل قرارگیری موتورخانه باید به گونه ای انتخاب شود که با کمترین دقت و هزینه بهره برداری از آن ممکن باشد. به عبارت دیگر باید مکان موتور خانه کوتاه ترین فاصله را با ساختمان مصرف کننده داشته باشد و دسترسی به تجهیزات آن ساده باشد. برای محقق شدن موارد فوق باید معیارهای زیر در طراحی ساختمان موتور خانه مورد توجه قرار گیرد. – ارتفاع موتورخانه باید به اندازه ای باشد که مرتفع ترین تجهیزاتی که به راحتی در آن قرار گیرد و در عین حال فضای کافی بالای آن وجود داشته باشد.

 

شرایت داخلی و محیطی موتور خانه

درب موتورخانه باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا عبور تجهیزات از آن به راحتی ممکن باشد اگر قرار است درب موتورخانه در قسمت استقرار بویلرها باشد باید این درب در محلی که جلوی بویلرها است نصب شود بهتر است درب موتورخانه کشویی در نظر گرفته شود. – پنجره های موتورخانه در موتوخانه برای گردش طبیعی هوا و خروج هوای گرم و کثیف که معمولا در بالای موتورخانه و زیر سقف آن جمع می شوند باید در صورت امکان در دیوارهای طولی موتورخانه نصب نمود. بهترین نوع پنجره، پنجره ای است که در زیر سقف و ارتفاع حداکثر ۱ متر و به طور نواری در طرفین موتور خانه نصب می شود و باید تعدادی از آنها باز شو باشند. برای حالتی که موتور خانه در طبقات زیر همکف قرار دارد و امکان نصب پنجره به هوای خارج وجود ندارد از طریق اگزوزفن هوای موتورخانه به بیرون هدایت می شود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله شهرک نفت در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *