خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در شهرک مخابرات

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در شهرک مخابرات

تعمیر مشعل در شهرک مخابرات راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در شهرک مخابرات را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله شهرک مخابرات یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

 

ایراد های موتورهای آسنکرون

  • موتور کاملا سوخته است.

رفع عیب: عموما قبل از وقوع این حالت موتور نیم سوز شده و در همان حالت علائمی از قبیل تضعیف تمام موتور داغ شدن و یا ایجاد صدای خشن در حال کار برای مدتی به انجام وظیفه می پردازد تا جایی که حرارت بالایی ایجاد شده در محفظه ی موتور به سیم پیچ ها آسیب جدی می رساند و موجب قطع شدن آنها می شود در این وضعیت مدار موتور به طور کامل باز می شود از این رو می توان موتور را با اتصال برق به آن عکس العمل نخواهد داشت برای تجدید سیم پیچی باید از موتور پیج مجرب کمک بگیرید.

  • به محض روشن کردن موتور فیوز مدار را قطع می کند.

علت ۱- اتصالی در جعبه ی سیم بندی موتور رخ داده است.

رفع عیب: جعبه ی سیم بندی موتور را باز کنید و اتصالات را به دقت بررسی نمائید اگر اتصالی در اثر برخورد سیم ها به یکدیگر رخ داده باشد سیم ها را مجدداً در محل خود مستقر نموده و کاملاً عایق بندی نمائید تا از تکرار این وضعیت جلوگیری شود معمولاً در محل اتصال کوتاه رنگ سیاهی در اطراف آن به راحتی قابل تشخیص است.

علت ۲- اتصالات اشتباه انجام شده.

رفع عیب: اگر بعد از سرویس و سربندی اتصالات موتور با عیب مسکور مواجه شده ایم یک بار دیگر اتصالات را مورد بررسی قرار میدهیم بدون شک اشتباه صورت گرفته است.

  • خازن معیوب است.

رفع عیب: خازنی که دچار عیب شده باشد از نظر شکل ظاهری نیز به راحتی قابل تشخیص است با این وصف خازن را از مدار خارج نمود و اگر در آزمایش دی الکتریک را معیوب تشخیص دادید خازن را تعویض کنید (دی الکتریکی فاسد موجب بروز اتصال کوتاه در خازن می شود).

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله شهرک مخابرات در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل غرب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *