خدمات محلی, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در شهرک محلاتی

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در شهرک محلاتی

تعمیر مشعل در شهرک محلاتی راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در شهرک محلاتی را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله شهرک محلاتی یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

آشنایی با الکتروموتور

الکتروموتور عامل حرکت بادزن (ونتیلاتور) و پمپ گازوئیل (مشعل گازوئیلی) است، که از نوع آسنکرون یعنی دارای روتور القائی (قفس سنجابی) می باشد، بنابراین فاقد کلکتور و زغال و در نتیجه دارای دور ثابت است. الکترو موتور اغلب با سرعتrpm2900و در بعضی مشعل هاباسرعت۱۴۵۰rpm می چرخد. استاتور موتور دارای دو سیم پیچ می باشد که یکی از سیم پیچ ها، راه انداز است. معمولا یک خازن برای کمک به راه اندازی موتور (در الکتروموتورهای تک فاز) به سیم پیچ راه انداز به صورت سری وصل می گردد. این خازن راه انداز بوده و در هنگام استارت تاخیر فاز ایجاد کرده و به استارت الکتروموتور کمک می کند. وقتی سرعت الکتروموتور به سه چهارم سرعت نهایی رسید، کلید گریز از مرکز باز شده و سیم پیچ راه انداز و خازن را از مدار خارج می کند و فقط سیم پیچ اصلی در مدار می ماند. ( این خازن ها از نوع خشک می باشند). البته در بعضی از الکتروموتورها، این خازن در مدار باقی می ماند . (این خازنها از نوع تر می باشند).

برای تشخیص سیم پیچ اصلی و راه انداز الکتروموتور، ابتدا مقاومت هر کدام از سیم ها را نسبت به دیگری اندازه گرفته و یادداشت می نمائیم. مقاومت دو سر سیمی که از همه بیشتر است راه اندازه و دیگری سیم پیچ اصلی می باشد، بدیهی است که سیم سوم به عنوان سیم مشترک می باشد. آنگاه مقاومت سیم مشترک و دو سیم قبلی را اندازه گرفته و هر کدام مقاومت بیشتری داشته باشد، سیمپیچ راه اندازه می باشد. خازن الکتروموتور مشعل ها دارای ظرفیت ۳ الی ۵ میکرو فاراد می باشند که دارای دو رشته سیم به رنگ های آبی و قهوه ای یا مشکی می باشد که رشته سیم آبی به نول و دیگری به کنتاکت مشترک خازن و الكتروموتور در پایه رله بسته می شود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله شهرک محلاتی در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *