خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در شهرک اندیشه

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در شهرک اندیشه

تعمیر مشعل در شهرک اندیشه راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در شهرک اندیشه را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله شهرک اندیشه یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

فرایند عملکرد شیربرقی مشعل گازی

طریقه تنظیم شیر برقی بعد از کنترل تنظیم کلید فشار هوا و اطمینان از عدم نشتی شیلنگ های ارتباطی گاز به مجموعه مشعل نسبت به تنظیم شیر برقی متناسب با محفظه احتراق اقدام می گردد. شیربرقی گاز در کارخانه (۱۸ تا ۲۰ میلی بار ) به نحوی تنظیم شده است که برای مصارف متعادل، نیاز به تنظیم مجدد ندارد ولی در صورت نیاز میتوان انرا بر حسب نیاز از تظر فشار مجددا تنظیم کرد.

 

روش تنظیم فشار در  مشعل

درپوش (۱۵) را باز نمود، در قسمت بالایی این درپوش آچاری برای تنظیم وجود دارد که توسط آن می توان پیچ تنظیم نمود. چرخاندن پیچ تنظیم در جهت عکس عقربه های ساعت باعث سریعتر شدن زمان باز شدن اولیه می گردد (با حرکت در جهت عکس عقربه های ساعت نقطه A در منحنی به سمت چپ میل می کند). شیرهای برقی تدریجی بسته به میزان افت فشار ناشی از عبور جریان گاز از آنها می تواند در دبیهای حجمی متفاوت عمل نمایند

 

اثرات حرارت با درجات مختلف در مشعل

حال اگر بجای شیربرقی بوبین (سیم پیچ) رله کوچکی در مدار قرار داده شود با عبور جریان سیم پیچ رله مغناطیسی شده که برای به حرکت در آوردن یک دیافراگم یا سوپاپ شیر کافی است. هر چه درجه حرارت محل اتصال دو فلز بیشتر شود مقدار جریان عبوری در مدار نیز بیشتر می گردد، گاهی ولتاژ تولید شده را تقویت نموده و در مداری که نیاز به جریان بیشتر و میدان مغناطیسی قوی تری است بکار می رود و یا از تیغه های باز و بسته در مدار الکتریکی سایر کنترل کننده ها استفاده می شود. برای جلوگیری از اتصال کوتاه دو هادی الکتریکی نسبت به هم عایق شده و مجموعه را درون یک پوشش محافظتی مانند (کلاف) که نسبت به بدنه عایق هستند قرار میدهند.

 

 

فرایند رسیدن سوخت به داخل دیگ

دارای یک سوزن است که در حالت عادی تحت تاثیر وزن خود پائین آمده، مجرای عبور سوخت را می بندد، وقتی که برق به سیم پیچ ( کویل ) آن می رسد، میدان مغناطیسی ایجاد شده، به وسیلهی کویل، هسته ی آهنی و در نتیجه سوزن بالا می رود و مجرای عبور سوخت به طرف نازل، باز شده، سوخت به داخل دیگ پاشیده می شود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله شهرک اندیشه در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شرق تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *