خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در شهران

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در شهران

تعمیر مشعل در شهران راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در شهران را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله شهران یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

آشنایی با چشم الکتریکی (فتوسل Cadcece)

از فتوسل در مشعل های گازوییلی و در بعضی از مشعل های گازسوز بمنظور جلوگیری از انباشت سوخت در داخل کوره دیگ و احتمال بروز انفجار استفاده می شود.

آشنایی با چشم الکتریکی (فتوسل) مشعل گازی

سیستم شعله یابی توسط چشم الکتریک (مادون قرمز – نور مرئی – ماوراء بنفش)

شعله تشعشع انرژی به صورت امواج دارد که تولید حرارت و نور می کند ما می توانیم فقط کمتر از ٪۱۰ درصد کل تشعشع را که در محدوده نور مرئی است رویت کنیم. بیش از ۹۰٪ تشعشع به صورت مادون قرمز است که مربوط به طول موج‌های بلند است و بقیه مربوط به طول موج های خیلی کوتاه ماوراء بنفش) است.

  • الف- چشم الکتریک مادون قرمز (IRD)

سلول این چشم الکتریک به نور مادون قرمز حساس است و مقاومت الکتریکی آن با شدت تشعشع نسبت معکوس دارد از این چشم الکتریکی می توان در مشعل های دوسوخته استفاده نمود.

  • ب- چشم الکتریک ماوراء بنفش

این چشم الکتریک از یک لوله که با گاز پر شده و دارای آند و کاتد است تشکیل شده و به اشعه ماوراءبنفش حساس است. تشعشع ماوراء بنفش وارد لوله شده و به کاتد برخورد می کند و از کاتد الکترون‌ها خارج شده و جذب آند می‌شوند، عبور الكترون‌ها از میان گاز آن را یونیزه کرده و هادی جریان می‌شود. لوله UV معمولا در سه نوع حساسیت کم، متوسط و زیاد وجود دارد لوله UV به تمام شعله های مشعل های گازی و گازوئیلی حساس است.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله شهران در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل غرب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *