خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در شهرآرا

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در شهرآرا

تعمیر مشعل در شهرآرا راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در شهرآرا را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله شهرآرا یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

عیب های الکتریکی

  • موتور کاملا سوخته است.

رفع عیب: گاه سوختگی در موتور به شکلی رخ می دهد که عایق سیم ها به طور کلی از بین می رود اما سیم ها پاره نمی شود، به سبب اتصال حلقه و کلاف کامل موتور را هم سیم پیچی می کنیم.

  • با اتصال برق موتور راه نمی افتد و صدای بسیار خشنی به گوش می رسد.

توضیح: این عیب می تواند مکانیکی و یا الکتریکی باشد که هر کدام جداگانه بررسی می شود.

  • روتور گیرپاژ کرده است.

رفع عیب: گیرپاژ به عدم پدیدهی توانایی حرکت دو سطح مختلف بر روی یکدیگر گفته می شود نفوذ رطوبت و عدم سرویس مداوم بلبرینگ ها می تواند منجر به گیرپاژ شافت روتور در داخل بلبرینگ شود. قبل از هر عملی ابتدا محور را به دست بچرخانید اگر برای این عمل با مقاومت شدید روتور مواجه شدید نیاز است در پوش ها را باز نموده و پس از جدا نمودن روتور بلبرینگ ها را شستشو دهید و یا تعویض نمائید در تعویض بیبرینگ به شماره و مشخصات فنی آن دقت شود و در جا زدن آن نیز مراقب باشید که به ساچمه های بلبرینگ اسیب نرسد.

علت ۲- کلید گریز از مراکز حساسیت خود از دست داد با توقف چرخش روتور کلید به حالت بسته در اتمی اید از این رو در استارت مجدد خازن و سیم پیچی فرعی (راه انداز) در مدار نخواهد بود و عبور جریانغیر مجاز از سیم پیچی اصلی علاوه بر اینکه به آن آسیب نرسد صدای خشتی را نیز ایجاد می سازد توسط آومتر(RT) ارتباط کنتاکتها را در زمان معین در توقف ماشین بررسی کنید. اگر عقربه به طرف صفر منحرف نشده کلید را از محور جدا نموده و تعویض نمائید قطعاتی مانند کلید گریز از مرکز بندرت مورد تعمیر قرار می گیرند. زیرا در صورت بروز عیب مجدد به ماشین آسیب جدی وارد آید که هزینه ی تعمیر و نصب مجدد آن به مراتب بالاتر از هزینهی تعویض کلید گریز از مرکز است.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله شهرآرا در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل غرب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *