خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در شمیران نو

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در شمیران نو

تعمیر مشعل در شمیران نو راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در شمیران نو را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله شمیران نو یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

الکترون ها در میله ی یونیزاسیون

الکترونها سه مشخصه دارند که کنترل آنها را آسان می سازد:

  • اندازه خیلی کوچک دارند.
  • جرم خیلی کم دارند.
  • بار الکتریکی منفی دارند.

به طوری که از اصول اولیه فیزیک میدانیم: بارهای همنام، یکدیگر را دفع و بارهای غیرهمنام، یکدیگر را جذب می کنند و این راهی است جهت کنترل بارهای منفی.

هدایت الکتریکی شعله

برای روشن شدن این موضوع ازمایشی را انجام می دهیم. به هر قطب یک باطری خشک یک رشته سیم وصل می کنیم سر دیگر یکی از سیم ها را درون شعله قرار میدهیم و سیم دیگر را به یکی از دو ترمینال یک گالوانومتر وصل نموده و سیم سومی را از ترمینال دیگر گالوانومتر درون همان شعله قرار می‌دهیم. گالوانومتر عبور جریان ضعیفی را نشان می‌دهد. اگر سیم ها را خارج کنیم جریان الکتریسیته قطع می شود. سیمی که به قطب مثبت باطری وصل است الكترونها را از شعله جذب می‌کند و نتیجتاً بار شعله مثبت شده سیم دیگر درون شعله، الکترون ها را از خود دور می کند، بنابراین جهت جریان از قطب منفی باطری به قطب مثبت است.

یک سو کنندگی جریان توسط شعله

اگر دو قطب در شعله وجود داشته باشند که سطح جانبی یکی چند برابر دیگری باشد، الکترونها در یک جهت خیلی بیشتر از جهت دیگر جریان پیدا می کنند. اگر به دو سر این قطبها جریان متناوب وصل شود در نتیجه یک جریان یکسو حاصل می شود. یکسو کنندگی شعله و قابلیت هدایت جریان توسط آن، به این علت است که شعله گازها را یونیزه کرده و الکترونهایی آزاد می نماید که لازمه هدایت جریان الکتریسیته است.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله شمیران نو در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شرق تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *