خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در شمس آباد

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در شمس آباد

تعمیر مشعل در شمس آباد راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در شمس آباد را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله شمس اباد یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

طرز کار مشعل های گازوئیلی

اگر آب داخل دیگ، از درجه حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات سردتر باشد، فاز به طرف کنترل الکترونیک (رله) مشعل هدایت می گردد. ابتدا رله مشعل بر اساس برنامه ریزی انجام شده بر روی آن فاز را به الکتروموتور و ترانس جرقه وصل می کند (در حالی که شیر برقی بسته است. اگر گاز قابل اشتعال (گازهای حاصل از تبخیر نشت احتمالی گازوئیل در زمان خاموش بودن) در داخل دیگ وجود داشته باشد، به وسیله بادزن و با دمیدن هوا به داخل دیگ از طریق دودکش به خارج هدایت می شود که به این عمل «پرچ» گفته می شود. بعد از چند ثانیه در حالی که هنوز الکترودها جرقه می زنند، شير برقی باز شده و گازوئیل به داخل دیگ پاشیده می شود. در اثر حرارت جرقه الکترودها، گازوئیل به حرارت اشتعال رسیده، مثلث احتراق تشکیل شده و گازوئیل مشتعل می گردد. با تابیدن نور درجه شعله به فتوسل و دریافت آن به وسیله ی کنترل الکترونیک، عمل جرقه زدن الکترودها بعد از چند ثانیه قطع می شود و موتور مشعل به کار خود ادامه می دهد. هرگاه بعد از باز شدن شیر برقی و گذشت حدود ۱۰ ثانیه، شعله در داخل دیگ ایجاد نشود، شیر برقی به وسیله کنترل الکترونیک بسته شده، پس از قطع شدن عمل جرقه زدن، الکتروموتور مشعل خاموش می شود.

کاربرد مشعل های گازوئیلی

مشعل های گازوئیلی بر روی دیگ های چدنی آب گرم، دیگ های فولادی آب گرم، آب داغ، بخار سیستم های حرارت مرکزی و تهویه مطبوع نصب شده، مورد استفاده قرار می گیرند.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله شمس آباد در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران
  • تعمیر مشعل غرب تهران
  • تعمیر مشعل شرق تهران
  • تعمیر مشعل جنوب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *