خدمات محلی, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در شریعتی

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در شریعتی

تعمیر مشعل در شریعتی راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در شریعتی را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله شریعتی یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

 

آشنایی با الکترود جرقه زن

همیشه چینی عایق الکترودها باید تمیز نگاه داشته شود، زیرا باعث می شود که ولتاژ قوی ترانسفورماتور اتصال کوتاه کند. ترانسفورماتور جرقه هنگامی که وانتیلاتور خاموش است باید قدرت کافی برای تشکیل قوس الکتریکی به طول ۲۵ میلی متر را داشته باشد. جرقه ضعیف، قرارگیری نادرست الکترودها و عایق ضعیف الکترودها ممکن است باعث تاثیر در جرقه و پس زدن شعله شود (پس زدن عبارتست از احتراق مقدار زیادی سوخت پودر شده در اطاقک احتراق)، این مساله بعضی اوقات باعث رانده شدن دوده به داخل فضای موتورخانه و محل های مسکونی می شود. در هیچ حالتی سر الکترودها نباید در تماس با پودر سوخت باشد و گرنه سر آنها دوده می گیرد. فاصله بین سر الکترودهای جرقه زن از یکدیگر باید ( ۴-۵/ ۳) میلیمتر باشد. الکترودهای جرقه در مشعل گازی نیز مانند مشعل گازوئیلی به کار می رود، فقط در بعضی مواقع در مشعل های گازی به جای استفاده از دوالكترود، از یک الکترود برای تشکیل قوس الکتریکی استفاده میشود. در این حالت بدنه فلزی مشعل، کار الکترود دوم را انجام میدهد.

آشنایی با شیرهای مغناطیسی یک مرحله ای، دو مرحله ای و تدریجی

شیر کنترل گاز

شیر کنترل گاز برای قطع جریان گاز در زمان خاموش بودن شعله (مشعل) می باشد که به دو صورت: شیر برقی تدریجی و شیر ترموکوپلی ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرند. شیربرقی تدریجی در مشعل های نیرو (فن دار و شیر ترموکوپلی در مشعل های اتمسفریک کاربرد دارد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله شریعتی در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *