خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در شاهین

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در شاهین

تعمیر مشعل در شاهین راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در شاهین را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله شاهین یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

میله یونیزاسیون

هرگاه به بعضی از اجسام بنام امیتر حرارت دهیم الکترون آزاد می کنند و اگر یک قطب ثانوی درمجاورت این اجسام قرار گیرد تبادل یونی انجام می شود به این پدیده ترموپونیک می گویند. از این خاصیت برای کنترل شعله در مشعل های گازی نیرو استفاده می گردد. در این گونه مشعل ها امیتر همان میله ی یونیزاسیون است که از جنس آلیاژ ساخته می شود. این آلیاژ در درجه حرارت های بالا (۱۷۰۰ درجه سانتیگراد) الکترون را پرتاب می کند.

عملکرد میله‌ی یونیزاسیون در مشعل های گازی

وقتی که تبادل یونی در میلهی یونیزاسیون و جسم مجاور انجام گیرد، جریان الکتریکی ضعیفی در مدار برقرار می شود (در حدود ۱۰۰ میکروآمپر) این جریان ضعیف DC از طریق یک سیستم رابط كاملا عایق شده به پایه شماره دو پایه رله منتقل می گردد و به یک رله مغناطیس شونده می رسد. رله از طرف دیگر از طریق یک مقاومت خاص اهمی نول را دریافت می کند و مغناطیس می شود، با قطع شعله عمل تولید الکتریسیته نیز قطع شده و رله از حالت مغناطیس خارج می گردد. و مدار فرمان کنترل الکترونیک (رله) مشعل قطع شده و مشعل ریست می کند.

نقش میله یونیزاسیون در شعله یابی مشعل های گازی

شعله یک واکنش شیمیایی بین سوخت و اکسیژن است. هر مولکول سوخت و اکسیژن معمولا به مقدار مساوی الکتریسیته مثبت و منفی را حمل می کند و در مجموع از نظر الکتریکی خنثی است.

بارهای منفی به شکل الكترون می باشند که به عنوان کوچکترین ذره با بار منفی شناخته شده است. در واکنش شیمیایی شعله، میلیاردها الكترون از مولکول آزاد می شوند و در این حالت مولکول هایی که الكترون از دست داده اند به اجزائی با بار مثبت تبدیل شده و یون های مثبت نامیده می شوند.

نکته: عمل تشکیل یون های مثبت را یونیزاسیون می نامند.

یون های مثبت بر حسب نوع ماده آنها متفاوتند، ولی الکترونها شبیه یکدیگر بوده و به میزان مساوی بار منفی حمل می کنند. این بار به قدری کم است که به عنوان مثال باید یک تریلیون الکترون در هر ثانیه از یک نقطه معین عبور کنند تا معادل یک میکروآمپر (یک میلیونم آمپر) شدت جریان ایجاد شود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله شاهین در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل غرب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *