خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در سوهانک

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در سوهانک

تعمیر مشعل در سوهانک راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در سوهانک را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله سوهانک یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

آشنایی با طبقه بندی انواع مشعل بر حسب تنوع نازلها

مشعل تک نازل

نازل دستگاهی است که گازوئیل را به صورت پودر، به مقدار معین و با چرخش با زاویه معین به شکل مشخص و به صورت تصفیه شده به داخل دیگ می باشد. تازل از یک صافی، پیچ نگهدارنده قطعه مخروطی و پوسته تشکیل شده است به دلیل ریز بودن سوراخ نازل سوخت در این مرحله، یک بار دیگر توسط صافی نازل تصفیه می شود تا اگر احیانا جرمی از فیلتر پمپ گذشت در دام صافی نازل گرفتار آید و باعث مسدود شدن سوراخ آن نشود. سوخت پس از تصفیه در صافی از پیچ نگهدارنده گذشته، به اطراف قطعه مخروطی می رسد. قطعه مخروطی در جلو دارای شیارهایی است که وقتی آن را داخل پوسته محکم ببندیم سوخت تحت فشار فقط از این شیارها می تواند بکند. دیی سوخت که به داخل دیگ پاشیده می شود به فشار پمپ و مجموع سطح مقطع شیارها بستگی دارد.

نازل ها تحت یکی از چنار زاویه ۳۰-۴۵ -۸۰ سوخت را به داخل اتاقک احتراق می باشند که زاویه کم برای اتاقک احترق عمیق و زاویه زیاد برای اتاقک احتراق کم عمق مناسب است. گرچه به علت مختلف بودن شکل اتاقک احتراق در دیگ های حرارت مرکزی، نمی توان در انتخاب نوع پاشیدن سوخت (توپر، نیمه پر و توخالی) یک قاعدهی کلی اظهار کرد اما کارخانه های سازنده‌ی مشعل، اغلب نوع توپر یا نیمه پر با زاویه ۶۰ و یا ۴۵ را پیشنهاد می کنند.

مشعل دو نازل

برای اینکه در دیگ ها با توان بالا (تحت فشار گازهای زاید با دود بتواند با وجود سطوح حرارتی پر پیچ و خم خارج گردد و برای اینکه از فشار بوجود آمده در موقع شروع کار کاسته شود از مشعل های دو نازله استفاده می گردد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله سوهانک در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *