خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در سازمان برنامه

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در سازمان برنامه

تعمیر مشعل در سازمان برنامه راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در سازمان برنامه را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله سازمان برنامه یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

کاربرد ترموکوپل در مدارات کنترل

یکی از کاربردهای موثر ترموکوپل اطمینان از عدم وجود شعله در مشعل هاست و برای کنترل شعله در بسیاری از مشعل های گازسوز مورد استفاده قرار می گیرد بطوریکه ولتاژ ایجاد شده در ترموکوپل به یک رله مغناطیس شونده با کنتاکت معمولا باز ( N . O ) وصل می گردد تا زمانیکه شعله وجود داشته باشد و ترموکوپل گرم شود جریان در مدار برقرار است و رله مغناطیس باقی می ماند در نتیجه تیغه معمولاً باز آن بسته می شود، این تیغه را می توان در مدار فرمان مشعل يا بوبین شیر برقی اصلی گاز قرار دارد به محض اینکه شعله قطع گردد یا اصلا تشکیل نشود رله مغناطیس شونده نیز قطع شده و کنتاکت آن باز می شود در نتیجه مشعل از کار می افتد و تا مجددا ریست نشود کار نخواهد کرد.

توجه: چنانچه ترموکوپل برای کنترل شیر گاز پیلوت دار مورد استفاده قرار می گیرد مطابق با شکل زیر اتصالات آن نصب می گردد و اگر چنانچه برای کنترل شعله بکاررود مجموعه آن بصورت شکل بسته شده و در جلوی شعله مشعل نصب می گردد.

شیر برقی مشعل گازوئیلی (شیر مغناطیس Solenoid valve)

شیربرقی معمولا در مسیر عبور سوخت از پمپ به سمت نازل قرار می گیرد تا در زمان خاموش بودن مشعل، از ورود و نشت گازوئیل به داخل محفظه احتراق جلوگیری شود. این شیر مطابق شکل زیردارای یک سوزن است که در حالت عادی تحت تاثیر وزن خود پائین آمده، مجرای عبور سوخت را می بندد، وقتی که برق به سیم پیچ ( کویل ) آن می رسد، میدان مغناطیسی ایجاد شده، به وسیله‌ی کویل، هسته‌ی آهنی و در نتیجه سوزن بالا می رود و مجرای عبور سوخت به طرف نازل، باز شده، سوخت به داخل دیگ پاشیده می‌شود. شیر برقی ممکن است روی پمپ، در روی لوله حد فاصل پمپ و نازل نصب شود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله سازمان برنامه در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل غرب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *