خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در زعفرانیه

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در زعفرانیه

تعمیر مشعل در زعفرانیه راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در زعفرانیه را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله زعفرانیه یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

نحوه ی کار مشعل دو مرحله ای

میله یون

میله (یون) از جنس مقاوم در مقابل حرارت ساخته شده و در کنار الکترودهای جرقه نصب گردیده است و در فاصله ۳ الی ۵ میلیمتری از آن عصایی (ارت) قرار دارد. فضای بین میله (يون) و عصایی ارت) به وسیله شعله یونیزه و هادی جریان الکتریسیته می گردد و جریان مستقیم و ضعیفی ایجاد می شود. رله مشعل با دریافت این جریان مستقیم به کار خود ادامه داده و فرمان باز شدن تا مرحله نهایی را به مکانیزم کنترل هماهنگ گاز و هوا صادر می نماید. که در همین مرحله دریچه هوا و گاز تا میزان لازم برای مرحله ۲ باز شده و مشتعل در حالت شعله زیاد به کار خود ادامه می دهد. در مشعل های دو مرحله ای تا هنگامی که مشعل توسط دست یا دستگاه کنترل ایمنی (ترموستات ایمنی) قطع نشده باشد به صورت خودکار بین ۵۰ الی ۱۰۰٪ ظرفيت عمل می کند. به محض اینکه دمایا فشار به میزان تنظیم شده برای مرحله ۱ رسید مشعل به حالت ۵۰٪ ظرفیت به کار ادامه می دهد. و در صورت نیاز به حرارت بیشتر به صورت خودکار به حالت ۱۰۰٪ ظرفیت به کار ادامه می دهد. از این مشعل ها به صورت یک مرحله ای نیز می توان استفاده کرد.

کاربرد مشعل های گازی دهنده دار (فن دار)

در سیستم حرارت مرکزی ساختمان ها بر روی دیگ های چدنی دیگ های آب گرم، آب داغ بخار، در صنعت ذوب فلزات، در کارخانه های نورد ورق برای رساندن دمای شمش آهن به درجه حرارت نورد در کارخانه های لاستیک سازی، در کارخانه های پتروشیمی و… می باشد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله زعفرانیه در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *