خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در جوزستان

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در جوزستان

تعمیر مشعل در جوزستان راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در جوزستان را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله جوزستان یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

برنامه کار مشعل های گازی نوع فشاری

 برنامه کار مشعل یک مرحله ای

با شروع کار مشعل، الکتروموتور دمنده به کار در می آید و گازهای موجود در آتشدان را طی مدت معینی از طریق دودکش، تخلیه می کند. سپس با تحریک شدن (کلید کنترل فشار هوا) موتور به کارخود ادامه می دهد آنگاه، ترانس فعال شده و بین الکترودها یا الکترود و سر افشانک (نازل) جرقه می زند، پس از چند لحظه شیر برقی گاز باز می شود و گاز با هوای لازم مخلوط شده و به وسیله جرقه مشتعل می گردد.

میله (یون) از جنس مقاوم حرارت ساخته و در کنار الكترود جرقه نصب شده است. میله (یون) در فاصله ۳ تا ۵ میلیمتری از میله عصایی (ارت) قرار دارد. فضای بین میله (يون) و عصایی (ارت) به وسیله شعله، یونیزه و هادی جرقه الکتریسیته می گردد و جریان مستقیم و ضعیفی برقرار می شود.

(رله) مشعل فقط با دریافت جریان به کار خود ادامه می دهد و شیر برقی گاز، به تدریج تا مقدار ماکزیمم باز می شود. در صورتی که بر اثر تماس بین الکترود (یون) و عصایی (ارت) به علت رطوبت یا عوامل دیگر، جریان متناوبی به وجود آید، (رله) با دریافت این جریان بلافاصله مشعل را خاموش می کند و در وضعیت (عیب) قرار می گیرد و مشعل تا هنگامی که با دست یا دستگاه کنترل خاموش نشده باشد، به کار خود ادامه می دهد و وقتی مشعل خاموش شود، شیر برقی فورا بسته خواهد شد.

برنامه کار مشعل دو مرحله ای

با شروع کار مشعل، توسط مکانیزم کنترل هماهنگ گاز و هوا، دریچه ورودی هوا کاملا باز می شود و با توجه به کارکرد موتور دمنده، گازهای موجود در آتشدان، طی مدت معینی از طریق دودکش تخلیه می شود سپس با تحریک شدن کلید کنترل فشار هوا موتور به کار خود ادامه می‌دهد. در همین حالت واحد کنترل مشعل فرمان باز شدن را به شیرهای برقی گاز میدهد (این مشعل ها مجهز به ۱عدد شیربرقی گاز تک ضرب و ۱ عدد تدریجی می باشد و در این حالت مکانیزم کنترل گاز و هوا در حالتی در می گیرد که دریچه هوا در وضعیت ۱۵ درجه و دریچه گاز به میزان تنظیم شده برای حالت استارت بار می شود، آنگاه ترانس فعال شده و جرقه می زند و مخلوط گاز و هوا مشتعل خواهد شد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله جوزستان در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران
  • تعمیر مشعل غرب تهران
  • تعمیر مشعل شرق تهران
  • تعمیر مشعل جنوب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *