خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در جمالزاده

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در جمالزاده

تعمیر مشعل در جمالزاده راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در جمالزاده را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله جمالزاده یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

آشنایی با لامپ هشدار دهنده و آژیر

لامپ هشدار دهنده، یا لامپ آرام که هنگام ریست (Reset) مشعل روشن می شود و نشان دهنده عیب در سیستم های کنترل می باشد. مانند:

کنترل فشار گاز، کنترل فشار هوا، قطع شدن برق و… که در صورت برطرف شدن عیب، با فشار دادن دکمه ریست مشعل به کار ادامه خواهد داد. لامپ آرام معمولا زیر دکمه ریست قرار دارد.

تعیین قدرت حرارتی مشعل

برای این منظور ابتدا باید قدرت حرارتی دیگ را معین کرد، سپس با احتساب ۱۰ تا ۳۰ درصد اضافی بابت راندمان دیگ و مشعل به کاتالوگ مشعل مراجعه نمود. از آنجایی که در محاسبات سر انگشتی معمولا بازاء هریک متر مربع، زیر بنای ساختمان (۱۲۰ تا ۱۸۰) کیلو کالری بر ساعت قدرت حرارتی برای دیگ در نظر گرفته می شود.

توجه: ظرفیت ارائه شده در کاتالوگ مشعل ها بر مبنای شرایط استاندارد (یعنی سطح دریا با فشار مطلق ۷۶۰ میلی متر جیوه) می باشد. در شرایط کاری متفاوت با شرایط استاندارد بدلیل کاهش چگالی هوا ظرفیت حرارتی مشعل نسبت به ظرفیت اسمی (مندرج در کاتالوگ) بازاء هر ۳۰۰ متر ارتفاع از سطح دریا حدود ۴ درصد کاهش می یابد.

محاسبه مقدار سوخت

میزان گاز مصرفی برحسب (h /m3 ) را می توانیم از تقسیم حداکثر ظرفیت حرارتی مشعل بر حسب (Kcal/h) بر عدد ۸۵۰۰ محاسبه نماییم.

میزان گازوئیل مصرفی برحسب (Lit/h) را می توانیم از تقسیم حداکثر ظرفیت حرارتی مشعل بر حسب (Kcal / h ) بر عدد ۸۸۰۰ محاسبه نماییم.

میزان مازوت مصرفی برحسب (Lit/h) را می توانیم از تقسیم حداکثر ظرفیت حرارتی مشعل بر حسب (Kcal / h ) بر عدد ۱۰۰۰۰ محاسبه نماییم.

بنابراین در انتخاب مشعل رعایت شرایط زیر ضروری می باشد:

  • برای تامین شعله موازی شعله پوش مشعل تخم مرغی یا لبه های آن به داخلجمع شده باشد و لوله سوخت رسان به نازل امکان تنظیم عقب و جلو جهتموازی کردن شعله را داشته باشد.
  • در مشعل های گازوییلی زاویه نازل جهت جمع کردن شعله حتی الامکان ۳۰ درجهو از نوع S (شعله جمع) باشد و از استفاده نازل ۶۰ درجه و نوع H (شعله توخالیکه رینگ خارج را گرم می کند) و مخصوصکوره های صنعتی است پرهیز شود.
  • طول شعله موازی در داخل دیگ با رگلاژ شیر یا پمپ طوری تنظیم شود کهحدودا بعد از ۴/۳ طول دیگ قطع شود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله جمالزاده در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل مرکز تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *