خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در جماران

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در جماران

تعمیر مشعل در جماران راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در جماران را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله جماران یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

کاربرد مشعل های گازی اتمسفریک

نوع ساده ای از این مشعل ها در نانوایی، قنادیها، سوناهای خشک و… استفاده می شود. کاربرد دیگر مشعل های اتمسفریک بر روی دیگ های حرارت مرکزی ساختمان های کوچک است.

تنظیم مشعل اتمسفریک

١- تنظیم شیر برقی

فشار شیر برقی در کارخانه بین ۱۸ تا ۲۰ میلی بار تنظیم شده و این فشار می تواند بر حسب احتياج تعیین و تنظیم شود و افت فشار مجاز شیر برقی در حدود ۵/۲ میلیمتر ستون آب می باشد.

۲- تنظیم شعله ی شمعک و مقدار گاز آن

 اگر شعله ی شمعک زیاد است پیچ تنظیم PILOT . ADJ که بر روی شیر برقی قرار دارد را در جهت عقربه های ساعت بپیچانید تا میزان گاز لازم برای داشتن یک شعله ی نرم و ثابت که به طرف سر ترموکوپل کشیده می شود و به خوبی آن را می پوشاند بدست آید و برای زیاد کردن شعله ی شمعک پیچ تنظیمPILOT . ADJرا در جهت عکسعقربه های ساعت بپیچانید تا میزان گاز شمعک بیشتر شده و شعله ی مورد نیاز ایجاد شود.

٣- تنظیم فشار گاز خروجی مشعل

در ابتدا در پوش پلاستیکی تنظیم فشار گاز را بردارید برای زیاد کردن فشار، پیچ رگلاژ REG. ADJ را که روی شیر برقی قرار دارد به آرامی در جهت عقربه های ساعت بپیچانید تا فشارمورد نظر بدست آید و برای کم کردن فشار گاز خروجی از شیر برقی شیر تنظیم REG. ADJ را در جهت عکس عقربه های ساعت به اندازه ای بپیچانید تا فشار دلخواه به دست آید.

توجه: اندازه گیری مقدار صحیح فشار ورودی و خروجی شیر برقی باید حداقل ۳۰ ثانیه بعد از رگلاژ صورت گیرد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله جماران در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران
  • تعمیر مشعل غرب تهران
  • تعمیر مشعل شرق تهران
  • تعمیر مشعل جنوب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *