خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در تهران ویلا

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در تهران ویلا

تعمیر مشعل در تهران ویلا راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در تهران ویلا را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تهران ویلا در محله سوهانک یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

اجزای مشعل

موتورهای آسنکرون

در مواردی که به قدرت مکانیکی بالا نیاز است از این موتورها استفاده می شود در آسنکرون سرعت به هیچ وجه با موتورهای یونیورسال قابل مقایسه نیست. زیرا آنها موتورهایی با سرعت بالا ولی کم قدرت محسوب می شوند.

یک موتور آسنکرون از دو قسمت اساسی تشکیل شده است:

الف ) استاتور

استاتور موتور آسنکرون از تعدادی ورقه های نازک لعاب کاری شده است، این ورقهها با شیارهای متفاوت بر روی یکدیگر پرس شده است و ترکیب اصلی هسته را ایجاد می کنند، لعاب به کار رفته روی ورقه ها عمدتا سیلیس است.

ابعاد هسته و شیارها و مشخصات الکتریکی کلافهایی که درون هسته قرار دارند در طراحی ماشین تعیین می شود، از این رو اسنکرون ها در توان های مختلف دارای مشخصات الکتریکی کاملا متفاوت با یکدیگرند. به منظور ممانعت از اتصال بدنه کلاف هایی که در شیار قرار می گیرند که قبل از سیم بندی درون شیارها به وسیله کاغذ پرشمان و یا فیلم نگاتیو، عایق گذاری شده است و سپس کلافها در شیار قرار داده می شود و عمل اتصال آنها به یکدیگر مطابق نقشه سیم بندی خواهد شد. وظیفهاستاتور ایجاد یک میدان مغناطیسی دوار است، این میدان دوار، روتور یا به عبارتی قسمت گردنده ماشین را مغناطیس نموده و با خود به چرخش در می آورد، حرکت دورانی روتور به خدمت مصرف کننده در آمده و عمل مکانیکی خاصی را انجام می دهد.

ب) روتور

همانطورکه ذکر شد روتور قسمت دوار موتور آسنکرون است. هسته فلزی روتور نیز از ورقه های نازک لعاب کاری شده دیناموبلش تشکیل شده است. البته در آسنکرونها دو ترکیب متفاوت روتور مورد استفاده قرار می گیرد گاهی ساختار اصلی روتور یک شبکه قفس مانند است که این روتورها به روتورهای قفس سنجابی شهرت دارند.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله تهران ویلا در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *