خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در بلوار فردوس

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در بلوار فردوس

تعمیر مشعل در بلوار فردوس راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در بلوار فردوس را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله بلوار فردوس یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

محاسبه و انتخاب مشعل های گازوئیلی

پس از انتخاب دیگ، تعیین نوع سوخت و در نظر گرفتن بازده کار می توان ظرفیت مشعل را محاسبه نموده و مشعل مناسب برای دیگ مورد نظر را انتخاب کرد.

بازده مشعل و دیگ

چون همیشه مقداری حرارت از راه دودکش به بیرون منتقل می شود و کلیه ی مواد سوختی نیز محترق نمی گردد، بنابراین مقداری افت حرارتی در داخل دیگ وجود خواهد داشت. این افت حرارتی در مشعل ها به صورت بازده بیان می شود. مقدار بازده مشعل و دیگ بستگی به نوع سوخت دارد. بازده در مشعل با سوخت مایع سنگین (مازوت) (۶۰ تا ۷۰%)، با سوخت مایع سبک (گازوئیل) (% ۷۵ تا ۸۰٪) و با سوخت گاز (۹۹۰ تا ۹۵) است. با توجه به مطالب ذکر شده خواهیم داشت

در این رابطه: «H» ظرفیت حرارتی دیگ، «۷» بازده دیگ و مشعل و « H» ظرفیت حرارتی مشعل است.

توجه: مقادير H و H1 هر دو بر حسب یک واحد ظرفیت حرارتی از یک سیستم اندازهIS متریک و یا انگلیسی) و ……. بر حسب درصد است، پس از محاسبهی مقدار ظرفیت حرارتی مشعل (/H)، با استفاده از جدول ظرفیت حرارتی یکی از سازندگان مشعل، می توان مشعل مناسب را انتخاب کرد.

اصول کار پمپ سوخت:

مشعل دارای سیستم سوپاپ های تنظیم کننده است که توسط آنها مقدار سوخت مصرفی، پمپ شده و تنظیم می شود. پمپ سوخت از چندین قسمت تشکیل شده است، که دو چرخ دنده که با چرخش یکی از آنها توسط الکتروموتور مشعل با دیگری درگیر شده و باعث رانش سوخت به سمت خروجی پمپ می گردد. شیر کنترل مقدار سوخت، توسط اتصالات مدلیشن به نسبت هوای نانو به مقدار سوخت خروجی از پمپ سوخت را کنترل می کند.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله بلوار فردوس در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران
  • تعمیر مشعل غرب تهران
  • تعمیر مشعل شرق تهران
  • تعمیر مشعل جنوب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *