خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در باغ فیض

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در باغ فیض

تعمیر مشعل در باغ فیض راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در باغ فیض را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله باغ فیض یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

آشنایی ترموکوپل

به دلیل اهمیت ترموکوپل در وسایل اندازه گیری درجه حرارت کنترل کننده لازم است ترموکوپل بطور کامل معرفی گردد.

ساختمان و طرز کار ترموکوپل

ترموکوپل تشکیل شده از دو فلز غیر همجنس که یک طرف آنها به هم متصل شده است و سر دیگر بوسیله سیم رابط به یک مصرف کننده وصل شده است و اگر محل اتصال کویل حرارتی داده شود و در حقیقت یک ژنراتور ساده و ضعیف که جریان خیلی ضعیفی در حد میلی آمپر تولید می کند ساخته شده که بوسیله‌ یک ولت متر حساس می توان اختلاف پتانسیل آن را اندازه گیری نمود. شکل زیر ارتباط یک شیر برقی با ترموکوپل را نشان می‌دهد که در آن انرژی تولید شده توسط ترموکوپل مصرف شده و عمل کنترل درجه حرارت بوسیله ترموستات اتاقی که به شیر اصلی فرمان می‌دهد انجام می شود.

حال اگر بجای شیربرقی بوبین (سیم پیچ) رله کوچکی در مدار قرار داده شود با عبور جریان سیم پیچ رله مغناطیسی شده که برای به حرکت در آوردن یک دیافراگم یا سوپاپ شیر کافی است. هر چه درجه حرارت محل اتصال دو فلز بیشتر شود مقدار جریان عبوری در مدار نیز بیشتر می گردد، گاهی ولتاژ تولید شده را تقویت نموده و در مداری که نیاز به جریان بیشتر و میدان مغناطیسی قوی تری است بکار می رود و یا از تیغه های باز و بسته در مدار الکتریکی سایر کنترل کننده ها استفاده می شود. برای جلوگیری از اتصال کوتاه دو هادی الکتریکی نسبت به هم عایق شده و مجموعه را درون یک کلاف (محافظ) که نسبت به بدنه عایق هستند قرار می‌دهند. شکل زیر قطعات ترموکوپل به همراه اتصالات را نشان می‌دهد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله باغ فیض در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل غرب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *