خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در امامزاده قاسم

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در امامزاده قاسم

تعمیر مشعل در امامزاده قاسم راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در امامزاده قاسم را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله امامزاده قاسم یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

آشنایی با طبقه بندی مشعل گازی برحسب فشار هوا

بطور کلی مشعل های گازی به دو قسمت عمده تقسیم می شوند:

  • مشعل های گازی بدون فن یا اتمسفریک
  • مشعل های گازی فن دار (دمنده دار)
  • مشعل گازی اتمسفریک (Aerated burners)

این مشعلها بدون موتور و فن هستند و به عبارت دیگر در این مشعلها دمنده‌ی هوا وجود ندارد و گاز در داخل کوردی دیگ در فشار اتمسفری میسوزد (مانند اجاق گاز) به همین علت به آنها مشعل های اتمسفریک می گویند. هوای مورد استفاده در این نوع مشعل ها در دو مرحله (هوای اولیه و ثانویه) با گاز ترکیب می شود. و البته به همین دلیل، وضعیت دودکش در محل نصب مشعل اتمسفریک از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است، چنانکه در صورت عدم تناسب دودکش و کافی نبودن هوای ثانویه، علاوه بر اتلاف انرژی آثار زیان بخشی نیز بر محیط زیست نهاده می شود. بطور خلاصه مکانیزم کار مشعل اتمسفریک بدین گونه است که سرعت خروج گاز از نازل موجب ایجاد خلاء نسبی در مجاورتلوله شده و نتیجتا هوای اطراف به داخل لوله (ونتوری) مکیده می شود این لوله وظیفه هدایت گاز و هوا به سر مشعل و تلخیظ هر چه بهتر آنها را به عهده دارد این مخلوط در سر مشعل پس از اختلاط با هوای ثانویه که در اثر مکش دودکش به داخل دیگ کشیده شده، سوخت کامل و آماده احترق را است می دهد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله امامزاده قاسم در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران
  • تعمیر مشعل غرب تهران
  • تعمیر مشعل شرق تهران
  • تعمیر مشعل جنوب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *