خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در الهیه

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در الهیه

تعمیر مشعل در الهیه راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در الهیه را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله الهیه یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

آشنایی با طبقه بندی بر حسب نوع چگالی

سوخت مشعل ها را می توان برحسب چگالی طبقه بندی کرد که بر سه نوع می باشند:

  • مشعل با سوخت سبک مانند: نفت سفید با ارزش حرارتی ۱۰۱۰۰ و سوخت خیلی سبک مانند بنزین با ارزش حرارتی ۱۰۲۰۰۰
  • مشعل با سوخت نيمه سبک مانند: نفت گاز (گازوئیل) با ارزش حرارتی .۹۸۰
  • مشعل با سوخت سنگین مانند: نفت سیاه (مازوت با نفت کوره) با ارزش حرارتی ۹۶۰۰

اجزای تشکیل دهنده نفت خام

نفت خام مخلوط پیچیده ای از هیدروکربن ها است، استفاده کننا.كان سوختهای مشعل خواستار سوخت های سبکتری هستند. مشکلات مربوط به ذخیره سازی نفت کوره شامل هنن سرمایه مخازن ذخیره سازی و وسایل انتقال نفت می باشد.

نفت های کوره، مایعات چسبندهای هستند که هر چه سردتر می شوند. چگالتر و خت نرمی اونا گازوئیل که که سبکترین و کمترین میزان چسبندگی را در سوخت ها دارد غالبا در شکل های باقی می ماند بدون توجه به اینکه سرمای زمستان چه اندازه باشد، این باعث می شود که سوخت جت جاذب مخزن به سوی مشعل جریان یابد یا باعث می شود بسادگی پمباز شود. این امر صادق است مگر در صورتی که دوره های هوای سرد طولانی رخ دهد که در آن دمای هوا در زیر نقطه، انجماد به مدت یک یا چند هفته دوام یابد. تحت این شرایط برخی از موم‌ها داخل نفت به جامدات چسبنده ای تبدیل می شود.

بطور خاص، این جامدات بر روی فیلترهای خدا تامین نیروی مشعل مشکل ایجاد می کند. و سر انجام باعث مسدود شدن آنها می شوند. هر چند این امر زیاد رخ نمی دهد، برخی جهت جلوگیری از این پدیده سیستم گرم کننده بر روی فیلتر یا روی لوله توزیع نیروی بیرون برای احتیاط نصب کرده انا۔ لازم است سوخت های سنگین تر نفت مانند مازوت بیشتر گرم شوند تا از مخزن حرکت کنند. برای کاهش مقدار انرژی مورد نیاز برای پمپاژ نفت به مشعل ها، یک دمای پمپاژ مناسب باید همواره حفظ شود. در جدول زیر چگالی و حجم ویژه سوخت ها را مشاهده می نمایید.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله الهیه در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران
  • تعمیر مشعل غرب تهران
  • تعمیر مشعل شرق تهران
  • تعمیر مشعل جنوب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *