خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در اشرفی اصفهانی

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در اشرفی اصفهانی

تعمیر مشعل در اشرفی اصفهانی راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در اشرفی اصفهانی را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله اشرفی اصفهانی یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

 

شیر برقی گاز تدریجی

شیر برقی گاز نوع تدریجی دارای دو سیستم تنظیم می باشد:

  • سیستم تنظیم برای زمان باز شدن میزان اولیه گاز
  • سیستم تنظیم برای میزان عبور جریان گاز از شیر

همان گونه که توضیح داده شد به محض فعال شدن شیر برقی، این شیر حدود ۴۰ %میزان نهایی باز می شود. میزان گاز لازم برای استارت قابل تنظیم است، ابتدا می بایست، مطابق  زیردرپوش را باز نمود، در قسمت فوقانی این درپوش آچاری برای تنظیم وجود دارد که توسط آن می توان پیچ تنظیم نمود. چرخاندن پیچ تنظیم در جهت عکس عقربه های ساعت باعث سریعتر شدن زمان باز شدن اولیه می گردد (با حرکت در جهت عکس عقربه های ساعت نقطه A در منحنی به سمت چپ میل می کند).

شیرهای برقی تدریجی بسته به میزان افت فشار ناشی از عبور جریان گاز از آنها می تواند در دبیهای حجمی متفاوت عمل نمایند. به عنوان مثال شیرنوع MVDLE سایز ۲/۱ می تواند از ۸/۱ الی ۶۰ مترمکعب در ساعت گاز را از خود عبور دهد که این میزان بسته به نوع محفظه احتراق و میزان هوای در نظر گرفته شده می تواند تنظیم گردد. با توجه به شکل پایین نحوه تنظیم به قرار زیر می باشد:

ابتدا مطابق شکل پیچ استوانه قفل کننده را شل کنید، سپس فلکه تنظیم مقدار نهایی  می تواند میزان گاز عبوری از شیر را تغییر دهد. چرخاندن در جهت عقربه های ساعت باعث افزایش میزان گاز عبوری از شیر برقی خواهد شد. بعد از تنظیم دلخواه، پیچ می بایست محکم گردد.

شیر برقی ترموکوپلی

عملکرد شیرهای برقی پیلوت دار یا ترموکوپلی بر اساس جریان ضعیفی است که توسط ترموکوپل تولید می‌گردد. یعنی میلی ولتاژ تولید شده (حدود ۳۰ میلی ولت) از طریق کنترل های درجه حرارت ترموستات به دو سر بوبین می رسد. در نتیجه شیر مغناطیس شده و مسیر جریان گاز باز می شود. در ابتدا بایستی شعله پیلوت را روشن نموده که این عمل به صورت دستی انجام می گیرد. پس از گذشت حدود ۳۰ ثانیه که ترموکوپل گرم شد، بوبین شیر مغناطیس می گردد و سپس شیر اصلی مسیر گاز را باز می کند و تا زمانیکه ترموستات اجازه دهد شیر مغناطیسی باقی می ماند. شکل زیر مدار سیم کشی مربوط به شیر برقی پیلوتی را نشان می‌دهد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله اشرفی اصفهانی در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل غرب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *