خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در ابوذر

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در ابوذر

تعمیر مشعل در ابوذر راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در ابوذر را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله ابوذر یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

تایین قدرت حرارتی مشعل

 روش اول برای این منظور ابتدا باید قدرت حرارتی دیگ را معین کرد، سپس با احتساب ۱۰ تا ۳۰ درصد اضافی بابت راندمان دیگ و مشعل به کاتالوگ مشعل مراجعه نمود. از آنجائیکه در محاسبات سر انگشتی معمولا بازاء هریک متر مربع، زیر بنای ساختمان (۱۲۰ تا ۱۸۰ کیلو کالری بر ساعت قدرت حرارتی برای دیگ در نظر گرفته می شود.(۱ / ۳ تا ۱ / ۱) (*)( ۱۸۰ تا ۱۲۰)× سطح زیر بنای ساختمان (m) = قدرت حرارتی مشعل توجه: ظرفیت ارائه شده در کاتالوگ مشعل ها بر مبنای شرایط استاندارد (یعنی سطح دریا با فشار مطلق ۷۶۰ میلی متر جیوه) می باشد. در شرایط کاری متفاوت با شرایط استاندارد بدلیل کاهش چگالی هوا ظرفیت حرارتی مشعل نسبت به ظرفیت اسمی (مندرج در کاتالوگ) بازاء هر ۳۰۰ متر ارتفاع از سطح دریا حدود ۴ درصد کاهش می یابد.

 

نصب و راه اندازی مشعل های گازی و گازوئیلی

مقدار هوای لازم برای موتورخانه جهت احتراق سوخت ها به ظرفیت حرارتی مشعل بستگی دارد. ای هر کیلو وات آن ۰ / ۵ لیتر در ثانیه در نظر گرفته می شود که باید به طور طبیعی و از شبکه های تعبیه شده بر روی درب یا پنجره موتورخانه و یا در چه ورود هوا تامین شود. سرعت این مقدار هوا به موتور خانه نیز بین ۲-۱ متر بر ثانیه باشد که در این صورت می توان به طور به ازاء هر مگاوات ظرفیت حرارتی مشعل ۶ متر مربع سطح مفید برای دریچه هوای ورودی نظر گرفت.

 

 

لزومات شرایط داخلی موتور خانه

۱) دارای تهویه طبیعی باشد. ۲) دارای دودکش مناسب باشد. ۳) چنانچه بیش از یک دستگاه بویلر در موتور خانه نصب می شود، برای هر بویلر دودکش مستقل وجود داشته باشد. چنانچه از دودکش مشترک استفاده می شود، سطح مقطع كانال مشترک بایستی متناسب با نیاز تمامی دیگها و کار همزمان آنها باشد. ۴)در کف موتو خانه مجرای خروج آب فاضلاب پیش بینی شده باشد. ۵) در محل نصب هر دیگ سکویی متناسب با ابعاد دیگ پیش بینی شده باشد. ۶) فاصله ی دیگها از هم و سایر تأسیسات به حدی باشد که تردد در اطراف دیگ پس از نصب امکان پذیر باشد. و در مجاورت دیگها مواد آتش زا و … وجود نداشته باشد. ۷) فضای موتورخانه مسقف باشد و از نفوذ باران، باد، گردوغبار و … بداخل آن جلوگیری شود و دارای هوای خشک باشد.

 

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله ابوذر در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شرق تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *