خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در آیت الله کاشانی

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در آیت الله کاشانی

تعمیر مشعل در آیت الله کاشانی راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در آیت الله کاشانی را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله آیت الله کاشانی یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

اجزای مشعل

شیربرقی تدریجی

شیربرقی تدریجی مشعل های گازی نیرو از نوع سلونوئیدی بوده با این تفاوت که باز شدن آن به صورت تدریجی است. ولی بسته شدن (قطع جریان گاز) به صورت آنی است و این حالت در بسته شدن مسیر گاز در صورتی که شعله تشکیل نشود، حفاظت آن را بالا می برد و از طرفی، باز شدن بصورت تدریجی شیر گاز این مزیت را دارد که تشکیل شعله با جریان گاز کمتری صورت می گیرد و خطر انفجار در کوره را برطرف می کند.

مکانیزم عمل شیربرقی تدریجی مشعل گازی

با توجه به شکل زیر با وصل جریان برق به بوبین، هسته (محور شیر) به طرف بالا حرکت کرده و پیستون را نیز به سمت بالا هدایت می کند، روغن بالای پیستون از سوراخ های ریز وارد محفظه ثانویه می شود و بر همین اساس محور شیر به صورت تدریجی و آرام حرکت کرده و مسیر گاز را باز می کند، ولی در هنگام قطع جریان برق، فشار بالای پیستون باعث می شود که محور شیر به طور سریع روی نشیمن گاه خود قرار گیرد و مسیر گاز را با سرعت مسدود کند. تفاوت شیر برقی تدریجی مشعل های گازی با شیربرقی مشعل های گازوئیلی در این است که با ورود برق به آن (برای جلوگیری از انفجار یک مرتبه مسیر عبور گاز را باز نمی کند، بلکه باز شدن آن تدریجی است و شعله کم کم افزایش می یابد، اما قطع شدن آن لحظه ای است.

طریقه تنظیم شیر برقی

بعد از کنترل تنظیم کلید فشار هوا و اطمینان از عدم نشتی شیلنگ های ارتباطی گاز به مجموعه مشعل نسبت به تنظیم شیر برقی متناسب با محفظه احتراق اقدام می گردد. شیربرقی گاز در کارخانه (۱۸ تا ۲۰ میلی بار ) به نحوی تنظیم شده است که برای مصارف متعادل، نیاز به تنظیم مجدد ندارد ولی در صورتی که در نظر باشد. این شیر برای محفظه احتراق تنظیم مجدد و این فشار می تواند بر حسب احتياج تعیین و تنظیم شود و افت فشار مجاز شیر برقی در حدود ۵/۲  میلیمتر ستون آب می باشد. در هنگام تنظیم شیر برقی باید توجه داشت که طول شعله از ۳/۲ محفظه احتراق تجاوز نکند و تحت هیچ شرایطی شعله به صحفه انتهایی محفظه احتراق (دیگ) برخورد ننماید در غیر این صورت احتمال صدمه دیدن پره انتهایی دیگ بسیار زیاد می باشد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله آیت الله کاشانی در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل غرب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *