خدمات, عیب یابی و تعمیر, مشعل

تعمیر مشعل ایران رادیاتور

تعمیر مشعل ایران رادیاتور

تعمیر مشعل ایران رادیاتور یکی از خدمات و تخصص های مجموعه بدادم برس در حوزه تعمیر و نگهداری تاسیسات می باشد. از آنجا که استفاده از مشعل های ایران رادیاتور در بین مردم بسیار رایج و فراگیر است، تعمیر مشعل ایران رادیاتور را در دستور کار خود قرار داده ایم.

در صورتی که شما هم از مشعل ایران رادیاتور استفاده می کنید، برای تعمیر مشعل گازی ایران رادیاتور با ما تماس بگیرید. در این صفحه هزینه تعمیر مشعل و انواع مشعل های ایران رادیاتور که تعمیرکاران ما تعمیر می کنند نام برده ایم.

جهت درخواست تعمیر مشعل ایران رادیاتور با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن تعمیرکار

عیب یابی مشعل

کافی نبودن فشار

اگر فشار گاز شبکه در موتورخانه کم باشد، شعله مشعل به خوبی روشن نخواهد شد، دلیل کم بودن فشار گاز این است که کلید فشار گاز خراب یا از تنظیم خارج شده است. کثیف بودن فیلتر نیز می‌تواند باعث کم شدن فشار گاز شود. برای برطرف کردن این مشکل باید کلید فشار گاز را تنظیم کنید یا در صورت خراب بودن آن را با کلید دیگری تعویض نمایید و فیلتر را تمیز کنید. همچنین با شرکت گاز تماس بگیرید تا برای تنظیم فشار گاز ساختمان اقدام کند.

 بروز مشکل در سیم کشی مشعل

پس ار تنظیم کلید مشعل، سیم کشی را مورد بررسی قرار دهید. ممکن است رله مشعل خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد.

باز بودن مدار مشعل اجازه کار کردن به موتور نمی‌دهد

دلیل این اتفاق ممکن است سوختن فیوز اصلی جریان برق و یا سوختن فیوز مخصوص شعله باشد. یکی دیگر از دلایل  بروز مشکل در سیم کشی موتور است. تنظیم نبودن اکوستات و خراب شدن کلید فشار هوا نیز تاثیر گذار است. برای حل این مشکل فیوز برق و فیوز مخصوص مشعل باید تعویض گردند و اکوستات و کلید فشار هوا تنظیم شوند‌.

 درست کار نکردن مشعل

گاهی اوقات خارج کلید فشار هوا از تنظیم اولیه و یا خراب شدنش باعث می‌شود که مشعل درست کار نکند، برای رفع این مشکل کلید فشار هوا را تنظیم یا تعویض کنید.‌

 ریست شدن رله بعد از ایجاد شعله مشعل

گاهی اوقات بلافاصله پس از تشکیل شعله در مشعل، ریست شدن رله باعث خاموشی آن می‌شود. دلیل این اتفاق ممکن است کثیف شدن یا خرابی میله یونیزاسیون باشد. همچنین شاید بدنه مشعل به زمین متصل نباشد و یا اتصال فاز و نول به پایه مشعل برعکس باشد. برای رفع این مشکل میله یونیزاسیون و مدارش را  مورد بررسی قرار دهید. رله معیوب را تعویض کنید و بدنه مشعل را به زمین وصل نمایید. فاز و نول را به درستی به پایه مشعل وصل کنید.

عدم ایجاد جرقه برای روشن شدن مشعل

دلایل این مشکل ممکن است. خراب شدن یا کوتاه شدن اتصال الکترودهای جرق زن، خرابی کابل‌های جرقه، خرابی ترانسورمر جرقه و خرابی رله باشد. برای رفع این مشکل هر کدام از این قطعات معیوب را در صورت نیاز تعویض کنید.

خاموش شدن مداوم مشعل

دلیل بروز این مشکل تنظیم نبودن شعله است. اگر فاصله‌ الکترودهای شعله از هم زیاد باشد، شعله خاموش خواهد شد. عملکرد نادرست ترانسورمر جرقه و باز نبودن گاز شیر مغناطیسی هم در ایجاد این مشکل موثرند. برای برطرف کردن این مشکل تنظیم فاصله الکترودها و جریان گاز و هوا ضروری است. همچنین باید ولتاژ را نیز تقویت کنید.

در حالی که بادزن مشعل کار می‌کند، جرقه زده نشود

علل این اتفاق شاید خراب شدن سرو موتور، گیر کردن دریچه هوای مشعل و معیوب بودن رله باشد. راه برطرف ساختن این مشکل تعویض سرو موتور و تعویض رله و باز کردن دریچه هوای مشعل است.

پس زدن شعله مشعل موتورخانه

بروز مشکل در سیستم جرقه زنی مشعل و  نیاز به گاز و هوای بیشتر دلایل پس زدن شعله هستند.‌ در چنین مواقعی الکترود را چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. اگر ترانسفورمر جرقه خراب بود، تعویضش کنید‌. کابل جرقه را در صورت شل بودن، سفت کنید. فشار گاز و هوا را نیز مورد بررسی قرار داده و تنظیم کنید.

زیاد شدن صدای احتراق مشعل

هنگامی که صدای سوختن شعله در مشعل زیاد است باید کثیفی دود کش یا دیگ و کوچک بودن مقطع دود کش و گرفتگی آن را چک کنید. همچنین تنظیم نبودن مقدار هوا و گاز در هنگام سوختن و کوچک بودن بادرزن هم دلایل دیگر صدای زیاد احتراق هستند. دیگ و دودکش را تمیز کرده و یک دودکش مناسب انتخاب کنید. نسبت گاز و هوا نیز باید تنظیم شود و یک بادزن مناسب نصب کنید.

 زیاد شدن صدای مشعل

دلایل این مشکل لق شدن و محکم نبودن دریچه تنظیم هوا، نصب نشدن درست موتور در جای خود و خرابی یاتاقان موتور است. راهکار برطرف کردن صدای مشعل تنظیم لقی دریچه، محکم کردن بادزن، نصب درست موتور در جای خود و تعویض یاتاقان‌های موتور می‌باشد.

روشن شدن مشعل موتورخانه و خاموش شدن آن بعد از چند لحظه

هنگامی که مشعل پس از دقایقی ناگهان خانوش می‌شود باید به وجود سوراخ لوله‌ها و شیرها و درنتیجه تمام شدن سوخت شک کرد. گرفتگی و کشندگی لوله مکش پمپ هوا نیز یکی از دلایل خاموش شدن مشعل است. سوراخ لوله و شیر را برطرف کنید تا مشکل حل شود. همچنین منبع را پر از گازوئیل نمایید.

کوتاه و نامنظم بودن شعله مشعل موتورخانه به دلیل پودر شدن سوخت

دلایل کوتاهی و نامنظمی شعله گرفتگی نازل و کمبود فشار برای پودر شدن سوخت است. نازل را تمیز کرده و پمپ را بررسی کنید. زیرا فرسوده بودن چرخ دنده پمپ و کثیف پمپ نیز باعث کاهش فشار برای پودر کردن سوخت می‌شود. فیلتر کثیف پمپ را تمیز کنید. همچنین باید منبع گازوئیل را در فاصله سه متری مشعل قرار دهید، اگر فاصله بیشتر باشد شعله کوتاه و نامنظم می سوزد.

خاموش شدن پی در پی مشعل در زمان کار

به چند دلیل ممکن است که مشعل پی در پی خاموش شود. این دلایل شامل عدم تنظیم شعله، افت ولتاژ برق شبکه و افت فشار گاز شبکه است. برای حل این مشکل جریان گاز و هوا و فاصله میان الکترودها را تنظیم کنید. همچنین افت فشار برق را برطرف کرده و با شرکت گاز برای بررسی فشار گاز تماس بگیرید.

بهترین کار این است که عیب یابی مشعل موتور خانه را به یک تعمیرکار مجرب و ماهر بسپارید.

تعمیر مشعل سه گانه سوز

مشعل های سه گانه سوز  یکی از انواع مشعل های مورد استفاده در صنایع و سیستم های گرمایشی منازل می باشند. این مشعل ها با سه ماده احتراق گاز ، گازوئیل و مازوت کار می کنند.

یکی از مهم ترین مزیتهای استفاده از مشعل های سه گانه سوز قابلیت استفاده از سه نوع سوخت یا ماده احتراق است که با توجه به در دسترس بودن هر سوخت می توان مشعل را همیشه در حالت روشن نگهداشت. بزرگترین معایب اینگونه مشعل ها بالا بودن هزینه نگهداری و تعمیر  مشعل سه گانه سوز می باشد.

چرا که هرچه تعداد قطعات موجود در مشعل بواسطه تعدد مواد سوختنی بالاتر رود در نتیجه تعمیر اینگونه مشعل ها نیز نیاز به تجربه و تعویض قطعات بیشتری خواهد داشت.

در هنگام انتخاب و خرید مشعل سه دگانه سوز باید به نکات زیر توجه شود.

 1. بطور کلی هنگام انتخاب مشعل سه گانه سوز علاوه بر لزوم توجه به نوع سوخت مشعل ، لازم است به دلایل مختلف ظرفیت مشعل حدود ۲۰% بیشتر از ظرفیت دیگ یا محفظه احتراق هیتر در نظر گرفته شود .
 2. هنگام انتخاب مشعل سه گانه سوز ، به قطر لوله شعله پوش مشعل جهت امکان ورود لوله فوق در دیگ و نصب مشعل کاملا توجه فرمائید .
 3. باید توجه شود که مشعل های سه گانه سوز دارای گارانتی شرکت باشند .
 4. از تقسیم حداکثر کیلو کالری قدرت گرمایش مشعل های سه گانه سوز بر عدد ۸،۸۰۰ مقدار لیتر مصرف گازوئیل در ساعت بدست می آید
 5. از تقسیم حداکثر کیلو کالری قدرت گرمایش مشعل های سه گانه سوز بر عدد ۲۳۲،۹ مقدار لیتر مصرف مازوت در ساعت بدست می آید
 6. از تقسیم حداکثر کیلو کالری قدرت گرمایش مشعل های سه گانه سوز بر عدد ۱۰،۰۰۰ حداکثر مقدار مصرف گاز مشعل برحسب متر مکعب در ساعت بدست می آید.

 

تعمیر مشعل موتورخانه

یکی از پرکارترین نوع سرویس و تعمیر در انواع مشعل ها، تعمیر مشعل موتورخانه می باشد.

چرا که این نوع مشعل ها در منازل و ساختمان های مسکونی مورد مصرف و استفاده بیشتری دارند.

مشعل موتورخانه بدلیل اینکه وظیفه تولید آبگرم مصرفی و همچنین راه اندازی سیستم گرمایش منازل را برعهده دارد در نتیجه مدت زمان زیادی تحت کار می باشد.

همین ساعت کار زیاد باعث افزایش استهلاک شده و در نتیجه نیاز به سرویس مشعل و تعمیرات مشعل بشدت بالا می رود.

سرویس مشعل موتورخانه بصورت دوره ای و در بازه زمانی دو تا سه ماه برآورد می گردد که اگر این اتفاق بیوفتد در نتیجه نیاز به تعمیر مشعل موتورخانه کم تر خواهد شد.

تعمیر مشعل موتورخانه بصورت دفعی می باشد بعبارت دیگر هر زمان که مشعل دچار نقص در عملکرد گردد نیاز به تعمیر مشعل موتورخانه ضرورت می یابد.

بدین ترتیب همواره باید راندمان مشعل موتورخانه از نظر عملکرد مورد ارزیابی دوره ای قرار گیرد تا در صورت نیاز به تعمیر با کم ترین هزینه انجام شود.

 

تعمیر مشعل اتمسفر

مشعل اتمسفر از معدود مشعل هایی است که کاربرد آنها روز به روز کم تر شده و در نتیجه میزان تقاضا برای سرویس و تعمیر اینگونه مشعل ها کم تر می شود.

تعمیر مشعل اتمسفر بدلیل اینکه راندمان عملکردی پایینی دارد بسیار سخت می باشد. معمولا هنگام تعمیر اینگونه مشعل ها قطعات مصرفی با کیفیت در بازار یافت نمی شود و همین امر در نهایت کاهش قابلیت اطمینان را در عملکرد ایجاد می نماید.

 

تعمیر مشعل دوگانه سوز

تعمیر مشعل دو گانه سوز یکی از رایج ترین سرویس و تعمیر مشعل می باشد که توسط سریسکاران متخصص انجام می شود.

در مشعل دو گانه سوز از دو نوع سوخت گازوئیل و گاز استفاده می شود که بسته به در دست بودن ماده سوختنی عملکرد خود را تنظیم می نماید.

تعمیر مشعل دو گانه سوز مستلزم هزینه و صرف وقت بیشتری می باشد چرا که از دو بخش احتراقی تشکیل شده است و از طرفی تنظیمات احتراق با توجه به دو گانه سوز بودم این مشعل ها حساسیت و دقت مضاعفی را می طلبد.

براساس قابلیت ها و عملکردهای اینگونه مشعل ها تعمیر مشعل دو گانه سوز  همراه با تخصص و تجربه و نیز مهارت کافی برای تعمیرکاران بسیار قابل انجام می باشد.

 

تعمیر مشعل گازی (گازسوز)

تعمیر مشعل گازی گسترده ترین عملیات سرویس و تعمیر را در بین مشعل های موجود در کشور را به خود اختصاص داده اند.

علت آن فراوانی قابل توجه مشعل گازسوز در سطح کشور می باشد. مشعل های گازی به دلیل تک سوز بودن عملکرد و کارایی بالاتری نسبت به اغلب مشعل ها دارد. بهمین دلیل تعمیر مشعل گازی ساده تر از مشعل های چند گانه سوز می باشد.

از طرفی هزینه سرویس و تعمیر مشعل گازی کم تر از سایر مشعل ها می باشد و قطعات مصرفی آن نیز راحت تر یافت می شود.

تعمیر مشعل گازی نیازمند شناسایی عیوب در این مشعل می باشد. با تشخیص درست عیوب در مشعل گازی می توان تعمیرات اینگونه مشعل ها را با کیفیت بالا انجام داد.

 

تعمیر مشعل صنعتی

تعمیر مشعل های صنعتی کمی متفاوت از مشعل های خانگی و غیر صنعتی می باشد.

برای تعمیر مشعل صنعتی داشتن دانش فنی و اطلاعات علمی از عملکرد هر بخش و قطعه مشعل الزامی بنظر می رسد. چرا که عناصر اصلی در عملکرد مشعل از جمله شرایط حرارتی و شرایط احتراقی (سوختن در شرایط احیاء و یا سوختن در شرایط اکسیدی) می تواند بر کیفیت محصولات تولیدی آن شرکت صنعتی اثر مستقیم بگذارد.

با این توصیفات کاملا روشن می شود که تعمیر مشعل صنعتی نیاز به دقت و تخصص بسیار زیاد در انجام دقیق سرویس و تعمیر مشعل صنعتی دارد. تنظیم دقیق حرارت و احتراق مشعل یکی از مهم ترین وظایف تعمیرکار مشعل صنعتی می باشد.

چنانچه تعمیرکار مشعل صنعتی بتواند این دو مورد را در سرویس مشعل رعایت نماید می تواند انتظار عملکرد و راندمان حداکثری از مشعل صنعتی داشته باشد و در نتیجه رضایت مشتری از تعمیر مشعل صنعتی حاصل می گردد.

 

خدمات تعمیر مشعل ایران رادیاتور

شرکت ایران رادیاتور طراح و سازنده انواع مشعل صنعتی و مشعل موتورخانه یکی از شناخته شده ترین برندهای فعال در تولید تجهیزات گرمایشی می باشد و این موضوع باعث شده تا مشعل های این شرکت جزو محبوب ترین مشعل ها در بین مصرف کنندگان قرار بگیرد.

این شرکت که از اواسط دهه ۱۳۷۰ خورشیدی، فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت مشعل آغاز کرده است، ویژگی هایی دارد که نقاط قوت این شرکت به حساب می آیند. از این ویژگی ها می توان به کیفیت فنی خوب، در دسترس بودن قطعات یدکی در بازار برای تعمیر، سرویس و خدمات پس از فروش اشاره نمود.

مجموعه بدادم برس با بهره گیری از کارشناسان متخصص و سرویس کاران فنی و با تجربه توانایی تعمیر و سرویس هرگونه مشعل گازسوز ، مشعل دوگانه سوز ، مشعل اتمسفریک ، مشعل صنعتی و تعمیر انواع مشعل موتورخانه را دارد.

تعمیر مشعل صنعتی نیاز به دانش فنی بالا و تجربه زیاد دارد چرا که تنظیم هوا ، گاز بسیار مهم و حیاتی می باشد.

مشعل وظیفه تولید انرژی مورد نیاز برای ایجاد گرما در ساختمان یا هر گونه فعالیت صنعتی را به عهده دارد و برای این کار، مقدار معینی هوا را در فضایی ایمن با سوخت ترکیب می کند و پس از ایجاد جرقه، سوخت به انرژی گرمایی تبدیل می شود. این احتراق علاوه بر گرما، مقداری گاز نیز تولید می کند.

در ابتدا اندازه شعله و حرارت توسط مشعل تولید و میزان و دمای آن توسط مدار الکترونیکی موجود در مشعل کنترل می‌گردد. لذا به هر اندازه که سرویس دوره ای، کنترل، بازرسی و تعمیرات مشعل دقیق‌تر باشد میزان مصرف انرژی گرمایی و امنیت سیستم نیز به همین نسبت نیز افزایش خواهد یافت. انرژی و گرمای تولید شده به روش های مختلفی مانند جابجایی و تابش، به محیط اطراف منتقل می شوند.

 

تعمیر مشعل ایران رادیاتور شامل چه مدل هایی می شود؟

از هر مدل مشعل ایران رادیاتور که استفاده می کنید می توانید برای تعمیر مشعل ایران رادیاتور تان با مجموعه ما تماس بگیرید. خدماتی که در حوزه تعمیر مشعل ایران رادیاتور ارائه می دهیم را آورده ایم.

 

تعمیر مشعل گازی ایران رادیاتور مدل F55

مشعل گازی مدل F55 با ابعاد ۵۵۲ میلیمتر(طول)،  ۱۴۰ میلیمتر (عرض) و ۴۶۰ میلیمتر (ارتفاع) طراحی شده است. سوخت مورد استفاده در این مشعل گاز مایع است و برای اینکه احتراق کامل صورت بگیرد، باید نسبت سوخت و هوا به دقت تنظیم شوند. برای این که مشعل گازی F55 بتواند به خوبی کار کند به فشار گاز ۱٫۴ پوند یا ۱۷٫۵ میلی بار نیاز دارد. اگر  فشار گاز ورودی حدود ۲ پوند باشد، لازم است از بالانسر استفاده شود تا تغییرات اندک فشار گاز را کنترل و بالانس کند. در صورتی که فشار گاز بالاتر از این مقدار یعنی ۲ پوند باشد، باید از رگولاتور استفاده کرد.

حداقل قدرت گرمایشی این مشعل گازی  ۱۷۰۰ کیلو کالری بر ساعت و حداکثر قدرت گرمایش ۴۳۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت است. هنگام انتخاب مشعل گازی ایران رادیاتور مدل F55 علاوه بر نوع سوخت مصرفی آن لازم است به این نکته نیز توجه داشته باشید که ظرفیت مشعل حدود ۲۰ درصد بیش تر از محفظه احتراق هیتر یا ظرفیت دیگ باشد. علاوه بر این مورد لازم است به قطر لوله شعله پوش نیز توجه داشت تا امکان ورود لوله به دیگ و نصب مشعل وجود داشته باشد.

مجموعه بدادم برس با بهره گیری از توانمندی علمی و فنی خود و با در اختیار داشتن سرویسکاران تحصیل کرده و با تجربه قادر است نسبت به تعمیر مشعل صنعتی گازی ایران رادیاتور مدل F55 اقدام نماید.

مشعل ایران رادیاتور f55

تعمیر مشعل صنعتی ایران رادیاتور مدل F88

مشعل صنعتی ایران رادیاتور مدل F88 با ابعاد ۲۶۴ میلیمتر طول، ۳۲۰ میلیمتر عرض و ۳۶۰ میلیمتر ارتفاع طراحی شده است. توان این مدل ۰٫۰۹ کیلووات است و از برق تک فاز ۲۲۰ ولت استفاده می کند. این دستگاه در هر ساعت حداکثر ۱۰٫۷ مترمکعب گاز طبیعی مصرف می کند و ظرفیت حرارتی َآن ۸۰ هزار تا ۹۰ هزار کیلو کالری در هر ساعت است.  فشار گاز مناسب برای این مدل از مشعل های ایران رادیاتور، ۱٫۴ پوند معادل ۱۷٫۵ میلی بار است. این مشعل دارای لوازم جانبی مانند شیر برقی گازی تدریجی ۱٫۲ ، فلو سوئیچ هوا ، پرشر گاز و رله کنترل است.

 

مشعل ایران رادیاتور f88

تعمیر مشعل گازی ایران رادیاتور مدل RAN25

مشعل گازی ایران رادیاتور مدل RAN25 با ۴۱۷ میلیمتر طول، ۳۲۰ میلیمتر عرض و ۴۵۳ میلیمتر ارتفاع به بازار عرضه شده است. موتور این دستگاه دارای توان ۰٫۰۹ کیلووات و دارای توان خروجی ۱۲۴ کیلووات است. از برق شهری ۲۲۰ ولت تک فاز استفاده می کند. میزان مصرف انرژی این دستگاه در رده B قرار دارد. ظرفیت حرارتی این مشعل گازی ۹۰ هزار الی ۱۰۰ هزار کیلو کالری در هر ساعت است. لوازمی مانند شیر برقی گاز تدریجی ۱٫۲ ، پرسویچ هوا و پرشر سوئیچ گاز در کنار این مشعل به مشتریان ارائه می شود.

 

مشعل ایران رادیاتور ran-25

تعمیر مشعل گازی ایران رادیاتور مدل PGN1C

مشعل گازی ایران رادیاتور مدل PGN1C با سوخت گاز طبیعی شهری کار می کند و بر اساس ظرفیت و توان حرارتی، نیاز به فشار گاز مناسب دارد. فشار گاز مناسب و مورد نیاز مشعل گازی ایران رادیاتور مدل PGN1C (حتی تا ظرفیت ۸۰۰,۰۰۰ کیلو کالری) معادل ۱/۴ پوند یا ۱۷٫۵ میلی بار (فشار گاز شهری) و در ظرفیت های بالاتر معادل ۲ پوند یا ۱۴۰ میلی بار (فشار گاز صنعتی ) می باشد.

تعمیر مشعل ایران رادیاتور

تعمیر مشعل ایران رادیاتور مدل PGN1C

به طور کلی تابلو برق مشعل گازی ایران رادیاتور مدل PGN1C به صورت یکپارچه و متصل به مشعل می باشد.
در صورتی که تغییری در قیمت مشعل های گازی ایران رادیاتور بوجود آید، در زمان خرید به مشتریان  اعلام می شود.

بطور کلی هنگام انتخاب مشعل گازی ایران رادیاتور مدل PGN1C، علاوه بر لزوم توجه به نوع سوخت مشعل، لازم است ظرفیت مشعل حدود ۲۰ درصد بیشتر از ظرفیت دیگ یا محفظه احتراق هیتر در نظر گرفته شود.

هنگام انتخاب مشعل گازی ایران رادیاتور مدل PGN1C، به قطر لوله شعله پوش آن جهت امکان ورود لوله فوق در دیگ و نصب مشعل کاملا توجه فرمایید.
مشعل های ایران رادیاتور از ۸۰۰,۰۰۰ کیلوکالری به بالا دارای تابلو برق می باشند.

از تقسيم حداکثر قدرت گرمايش مشعل گازی ایران رادیاتور مدل PGN1C بر عدد ۹۲۰۰ حداکثر مقدار مصرف گاز در مشعل گازی ایران رادیاتور مدل PGN1C بر حسب متر مکعب در ساعت بدست می آيد.

نصب فیلتر گاز با سایز و فشار کار مناسب بعد از شیر ربع گرد گاز و قبل از رگولاتور گاز و شیرهای برقی ضربه ای یا تدریجی گاز مشعل، از اولین تجهیزات مورد نیاز خط گاز در مشعل های گازسوز می باشد.
چنانچه فشار خط گاز تامین سوخت مشعل ۲ پوند باشد، استفاده از بالانسر (Balancer) جهت تنظیم و بالانس تغییرات اندک فشار گاز تغذیه مشعل گازی با سایز و دبی موردنیاز گاز مشعل،در ابتدای خط گاز ضروری است. همچنین در صورتی که فشار گاز تغذیه مشعل بالاتر از ۲ پوند (۱۵ یا ۳۰ تا حداکثر ۶۰ پوند) باشد، نصب رگولاتور گاز با سایز، فشار کار و دبی گاز مناسب نیز در ابتدای خط گاز مشعل ضروری است. همانطور که می بینید. تصحیح عملکرد مشعل ایران رادیاتور و تعمیر آن نیاز به تخصص بالایی دارد.

مجموعه بدادم برس توان سرویس و تعمیر مشعل صنعتی و همچنین تعمیر و سرویس مشعل موتورخانه را توسط سرویسکاران فنی خود به بهترین شکل انجام می دهد و خدمات تعمیر و سرویس مشعل را گارانتی می نماید.

 

تعمیر مشعل ایران رادیاتور مدل RA2

این دستگاه به طول، عرض و ارتفاع ۴۰۰ ، ۷۵ و ۲۹۲ ساخته شده و با گازوئیل کار می کند. دارای حداکثر ظرفیت ۹۳ هزار کیلو کالری است. از این مشعل برای تامین آب گرم مصرفی در مصارف صنعتی و موتورخانه ها استفاده می شود. برق مصرفی این دستگاه به صورت تک فاز و توان موتورش ۹۰ وات است. احتراق در یک مرحله ایجاد می شود. حداقل قدرت گرمایشی در هر ساعت ۴۰ هزار  کیلو کالری و حداکثر قدرت گرمایشی ۹۳ هزار کیلو کالری در یک ساعت است. مشعل ایران رادیاتو مدل RA2 مجهز به چشم الکترونیکی و شیر برقی است.

مشعل رادیاتور ra2

نحوه درخواست خدمات مشعل در بدادم برس

برای درخواست تعمیرکار برای تعمیر مشعل ایران رادیاتور نیازی به ثبت در خواست در سایت، تکمیل فرم و کارهای دیگر وقت گیر نیست. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و مشکل مشعل تان را به همراه محدوده زندگی تان به ما بگویید.

پس از تماس با تلفن های مجموعه، ما شما را با نزدیک ترین تعمیرکار مشعل به شما مرتبط می کنیم. سرویس کار ما با شما تماس گرفته و زمانی را برای مراجعه به محل تان با شما هماهنگ می کند.

 

چرا سرویس و تعمیر مشعل گازی ایران رادیاتور با بدادم برس ؟

 • خدمت رسانی ۲۴ ساعته برای سرویس و تعمیر مشعل گازی
 • ارائه خدمات سرویس و تعمیر مشعل صنعتی در شهرک های صنعتی تهران
 • ارائه خدمات سرویس و تعمیر مشعل موتورخانه در سراسر تهران
 • ایاب و ذهاب رایگان برای خدمات سرویس مشعل گازی
 • دریافت اجرت مناسب از مشتریان
 • مشاوره برای انتخاب بهترین مشعل صنعتی و مشعل موتورخانه
 • اعزام تعمیرکار به محل در اسرع وقت
 • بررسی رضایت مشتریان بعد از انجام کار سرویسکار مشعل

 

برای تعمیر انواع مشعل می توانید با مجموعه بدادم برس تماس بگیرید. خدمات ما به صورت ۲۴ ساعته و با گارانتی به مشتریان ارائه می شود.

۲۶۷۰۵۳۴۹                ۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 32 میانگین: 4.9]

12 دیدگاه در “تعمیر مشعل ایران رادیاتور

 1. sajad گفت:

  با سلام. تفاوت مشعل ایران ادیاتور با سایر مدل ها چیست و اینکه ماندگاری این نوع مدل ها چه مدت است؟

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام.
   از انجا که ایران رادیاتور یک سرکت با سابقه در این زمینه هست، مشعل های ایران رادیاتور بین مردم شناخته شده و محبوبیت هستند. بسته به نیاز شما مدلی که باید استفاده بشه توسط متخصص و تعمیرکار مشعل مشخص میشه.
   اگر به صورت دوره ای مشعل تون رو سرویس و چک کنید تاثیر زیادی در طول عمرش داره و می تونید مدت طولانی ازش استفاده کنید.
   اما باز هم لازمه که یک کارشناس درباره این موضوع نظر بده بعد از دیدن مشعل و شرایط ساختمان و موارد موثر دیگر.
   اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید برای مشاوره با ما تماس بگیرید. ۲۶۷۰۵۳۴۹-۰۲۱

 2. مهران نوروزی گفت:

  سلام، من کاری به مقاله تون ندارم، هر چند خیلی خوب و جامع هستش، ولی من مشعل ام رو دادم سرویسکار شما تعمیر کرد، که خداییش هم خیلی کارش و بلد بود و هم اجرت واقعا مناسبی نسبت به دیگران گرفت. نکته ی خیلی قابل توجه ش این بود که سه روز بعد به من زنگ زدن و پرسیدن که راضی هستم یا نه.که تو کتم نمیره یه شرکت تاسیساتی اینجوری پیگیر باشه.
  دمتون گرم

  1. نسا خدادادی گفت:

   سلام و وقت بخیر
   ممنون از لطفی که به مجموعه بدادم برس دارید.

 3. کریم علوی گفت:

  ممنون از مطلب خوبتون

 4. عباس گفت:

  باسلام، شما برای شهرک های صنعتی اطراف تهران هم خدمات تعمیر و سرویس مشعل دارید؟.

  1. Negar Ahmadi گفت:

   باسلام. بله در همه شهرک های صتعنی این خدمات ارائه میشه.

 5. رضا کاظمی گفت:

  با سلام، تعمیرات مشعل های تابشی هم انجام میدین؟.

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام. بله حتما

 6. جمالی گفت:

  سلام .خسته نباشید به شما و تکنسین خوبتون.اقای حدادی .من روز گذشته سرویس مشعل داشتم ایشون امدن و برام سرویس کردن وتنطیم و رفع عیب کردن.

 7. جمال گفت:

  سلام خسته نباشید به سایت و تکنسین خوبتون اقای حدادی.دیروز جهت سرویس مشعل امدن و تنظیم و رفع عیب ریست کردن.ممنون.

  1. Negar Ahmadi گفت:

   ممنون از اینکه بدادم برس رو انتخاب کردید. خوشحالیم که از خدمات راضی بودید و نظرتون رو درمیان گذاشتید با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *