خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در کاشانک

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در کاشانک

تعمیر آبگرمکن در کاشانک یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

سوپاپ اصلی گاز:

این سوپاپ در کلیه آب گرم کن های گاز مایع یکسان بوده و توسط شیاری که در بر آمدگی بدنه، بالای واشر گازبندی ایجاد شده شناسایی می گردد. این سوپاپ در آب گرم کن های گاز شهری یکسان بوده و بدون شیار (جهت شناسایی) می باشد. سوپاپ گاز آب گرم کن های گاز شهری با یکدیگر یکسان بوده و توسط شیاری که در مکان قرار گیری فنر سوپاپ اصلی ایجاد شده شناسایی می گردد.

نازل پیلوت:

ناز ل پیلوت در آب گرم کن های گاز مایع و گاز شهری با یکدیگر متفاوت می باشد و توسط شیاری که در بدنه نازل پیلوت گازهای مایع ایجاد شده شناسایی می گردند.

 میکروسوئیچ:

در آب گرم کن های آیونایز جهت تحریک شیر برقی از قطعه ای به نام میکروسوئیچ استفاده می شود که در آب گرم کن های شمعک دار وجود ندارد.

اهرم تحریک میکروسوئیچ:

این قطعه در اب گرم کن های آیونایز باعث فعال شدن میکروسوئیچ هنگام باز شدن آب، می گردد.

شیر مغناطیسی و شیر برقی:

در آب گرم کن های شمعک دار شیر مغناطیسی و در آب گرم کن های آیونایز شیر برقی وجود دارد.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *