خدمات محلی, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در چهارصد دستگاه

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در چهارصد دستگاه

تعمیر آبگرمکن در چهارصد دستگاه یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

چگونگی رفع نشتی گاز

در گام نخست باید تمام پیچ‌هایی که با سیستم گازرسانی آبگرمکن ارتباط دارند به دقت مورد بررسی قرار گیرد. مواردی نظیر پیچ‌های رگولاتور، پیچ هواگیری گاز، پیچ چند راهه گاز، مهره‌های سرشیلنگ و اتصالات شمعک از جمله بخش‌های موجود در یک بخاری دیواری به شمار می‌روند که می‌توان کار عیب‌یابی نشتی گاز را از بررسی آنها آغاز کرد. در صورت آن که عیب و ایرادی در این پیچ‌ها مشاهده شود باید بلافاصله تعویض گردند و در صورت شل بودنشان باید آنها را محکم کرد.

اگر بخش‌های یاد شده با عیب و ایرادی همراه نبودند می‌توان به سراغ رگولاتور گاز رفت و آن را مورد بررسی قرار داد. در صورت آن که این بخش از آبگرمکن دیواری دچار عیب و ایراد باشد یا شکاف و حفره‌ای در آن مشاهده گردد باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به برطرف ساختن آن اقدام نمود.

عیب‌یابی مشعل آبگرمکن

مشکل دیگری که ممکن است در سیستم مشعل آبگرمکن دیواری به وجود بیاید آن است که در صورت باز شدن شیر آب گرم مشعل آبگرمکن روشن نشود. در این شرایط باید ابتدا شیرهای گاز را مورد بررسی قرار داد و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کرد. پس از آن می‌توان به سراغ لوله‌های مبدل گرمایی رفت و به بررسی آنها پرداخت تا مبادا دچار گرفتگی شده باشند. در صورت عدم وجود مشکل در آنها نوبت به بررسی دیافراگم آبگرمکن می رسد. به این ترتیب می‌توان آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری در مبحث مشعل را کافی دانست.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

  • تعمیر آبگرمکن شمال تهران
  • تعمیر آبگرمکن غرب تهران
  • تعمیر آبگرمکن شرق تهران
  • تعمیر آبگرمکن جنوب تهران

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *