خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در پرستار

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در پرستار

تعمیر آبگرمکن در پرستار یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

عیب یابی نوسان دمای آبگرمکن

علاوه بر آن ممکن است مبدل حرارتی موجود در آبگرمکن کثیف باشد یا روی آن شکاف یا ترکی مشاهده شود. همچنین سنسور به کار رفته در آبگرمکن دیواری نیز باید کاملا سالم و بدون ایراد باشد.

در صورتی که آب خارج شده از آبگرمکن از گرمای مناسب برخوردار نیست باید پیش از هر اقدامی مشکل را در درجه‌ی حرارت تنظیمی آبگرمکن دیواری جستجو کرد. اگر آبگرمکن دیواری روی درجات پایین تنظیم شده باشد مسلما از توان کافی برای تغییر درجه‌ی آب برخوردار نخواهد بود. اما اگر درجه‌ی تنظیم حرارت روی حالت نرمال قرار گرفته باشد باید مشکل را در جای دیگری جستجو کرد. یکی از دلایل این مشکل می‌تواند وجود ایراد در سنسور دمای آب گرم آبگرمکن باشد. علاوه بر آن جریان ورودی آب به داخل آبگرمکن نیز باید از شدت مناسبی برخوردار باشد تا دمای آن به شکل مناسب تغییر یابد.

نکات تکمیلی آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

از دیگر نکاتی که می‌توان در بحث آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری به آن اشاره کرد توجه به احتراق ناقص مشعل آبگرمکن است. وجود پدیده‌ی احتراق ناقص در مشعل آبگرمکن دیواری را می‌توان از طریق توجه به شعله‌ی آبگرمکن و اندازه و رنگ آن دریافت. شعله‌ی مشعل هنگامی در حالت مناسب و ایده‌آل می‌سوزد که کاملا یکنواخت بوده و به رنگ آبی باشد. در صورت وجود نوسان در شعله‌ی مشعل یا تغییر رنگ آن می‌توان این احتمال را مطرح کرد که مشعل آبگرمکن دیواری دچار احتراق ناقص است. در این صورت باید پس از خاموش کردن آبگرمکن دیواری مشعل آن را با دقت تمیز نمود و در صورت لزوم به طور کامل آن را سرویس کرد.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *