خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در ولنجک

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در ولنجک

تعمیر آبگرمکن در ولنجک یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

آموزش تعمیر آبگرمکن برقی

آبگرمکن های برقی از نظر قالب اصلی شبیه آبگرمکن های با شعله گرمایش هستند. هر دو از یک مخزن برای ذخیره سازی آب استفاده می کنند که از جنس فلز و فولاد است و دور مخزن عایق کشیده شده تا گرما از بین نرود. تفاوت اصلی آبگرمکن برقی و گازی منبع گرمایش آنها است. در آبگرمکن برقی آب توسط المنت های برقی در زیر مخزن گرم می شود ولی آبگرمکن های گازی با یک شعله زیر مخزن آب گرم می کند. گرم نشدن آب در آبگرمکن های برقی علت های مختلفی دارد. شاید قطعه ای خراب یا از اتصالات برق جدا شده باشد یا بر اثر تنظیمات یا فشار آب منزل شما باشد که میتوان به عنوان یکی از معایب آبگرمکن برقی از آن یاد کرد. در ادامه تعمیر آبگرمکن برقی را به شما آموزش می دهیم.

عواملی که موجب بروز انفجار می شوند:

– خراب شدن ترموکوبل که باعث می شود  در صورت خاموش شدن جریان گاز به صورت اتومات قطع نشود و باعث نشت گاز و انفجار می شود.
– عدم وجود شیر اطمینان
– خرابی شیر اطمینان
– شیر گاز آبگرمکن نباید به وسیله گاز سوز دیگری متصل باشد.

نکات ایمنی

– لازم است هر ۳ ماه یک بار شیر های فشار شکن یا سوپاپ اطمینان را به صورت دستی فعال نموده تا رسوبات موجود در مسیر برطرف شده و از صحت عمل آن مطمئن شویم.
– از سلامت ترموکوپل و سیستم حرارتی مطمئن شوید. برای این منظور باید درجه را به شماره بالا برده در صورت استارت شدن مشخص است که سیستم سالم است و با انجام عمل عکس باید سیستم قطع گردد.
– کلیه ی دیگ های بخار منبع آبگرمکن و منبع پکیج باید مجهز به شیر های خودکار یک طرفه باشند. تا ورود آب به مخزن امکان پذیر بوده و خروج آب امکان پذیر نباشد.
– تمامی نکات ایمنی و استاندارد ملی برای لوازم گاز سوز باید در خصوص آبگرمکن رعایت شود.

با توجه به تمامی مواردی که بالاتر ذکر شد، آشنایی با آبگرمکن بسیار مفید بوده و چنانچه با مشکلی از جانب این دستگاه مواجه شدیم تا حدود زیادی می تواند در کاهش مشکلات ما تاثیر گذار باشد.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *