خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در هفت حوض

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در هفت حوض

تعمیر آبگرمکن در هفت حوض یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در شمال تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

آبگرمکن های بدون فن

همانطور که می دانید بعضی از آبگرمکن های فن دار دارای محفظه احتراق بسته هستند. در مورد انتقال مواد حاصل از احتراق برای آبگرمکن های فن دار  محدودیتی وجود ندارد. ولی در آبگرمکن های بدون فن نکاتی که در مورد مقاله تعمیر پکیج با شما در میان گذاشته شد در آبگرمکن ها نیز باید اجرا شود. در مبحث نصب آبگرمکن یا پکیج ها ما مدل نصبی داریم، به نام B22 که این مبحث به شما می‌گوید که در محلی که آبگرمکن شما قرار دارد با توجه به ظرفیت دستگاه گازسوز درنزدیک ترین محل دستگاه دریچه ای قرار گیرد که به آن دریچه ی هوای تازه می گویند. این دریچه با توجه به ظرفیت دستگاه جهت انتقال اکسیژن مصرفی برای کارکرد دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. مواد حاصل از احتراق هم از طریق دودکش خارج می شوند.

کارکرد آبگرمکن ها به این صورت است که قطعه ای در دستگاه که به آن مبدل گفته می شود و وظیفه آن انتقال حرارت به آب مصرفی است. کارکرد مبدل به این صورت است که آب سرد یا همان آب شهری وارد مبدل می شود و پس از گرم شدن از مسیر خروجی جهت مصرف خارج می شود. آبگرمکن ها جهت گرمایش آب مصرفی مورد استفاده قرار می گیرند. تفاوت آنها با پکیج این است که پکیج ها اعم از گرمایش محیط داخل منزل، آب گرم مصرفی را نیزدر اختیار قرار می دهند.

 

زمانی که شما با تعمیرکار آبگرمکن ما تماس می گیرید، خیلی مهم است که به او بگویید چه نوع آبگرمکنی دارید، چون ممکن است نوع تعمیرات برای آبگرمکن گازی با آبگرمکن برقی انجام شده متفاوت باشد. پس اگر آبگرمکن شما به خوبی کار نمی کند با مجموعه بدادم برس تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیرکار حرفه ای آبگرمکن را به منزل شما اعزام کنیم.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *