خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در هفت تیر

تعمیر آبگرمکن در هفت تیر

تعمیر آبگرمکن در هفت تیر یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در شمال تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

کلکتور خورشیدی (گردآور خورشیدی)

کلکتورهای حرارتی خورشیدی به عنوان قلب سیستم های گرمایش خورشیدی وظیفه جذب انرژی خورشید را بر عهده دارند. این کلکتورها به دو دسته کلی متمرکز کننده و غیر متمرکز کننده تقسیم می گردند. کلکتورهای غیرمتمرکز کننده شامل کلکتورهای صفحه تخت و کلکتورهای لوله خلاء می باشند که برای تامین آب گرم و گرمایش فضا به کار می‌روند. این کلکتورها از بخش های صفحه جاذب، شیشه، عایق و قاب تشکیل شده اند. کلکتورها معمولا از صفحاتی فلزی تشکیل می شوند که دارای پوششی جاذب هستند. در زیر این صفحات لوله هایی جوش خورده است که در داخل آنها سیال عامل به گردش در می آید و با عبور از لوله، گرم می شود. سیال گرم شده، حامل انرژی خورشیدی است که از آن در مصارف گوناگون استفاده می نمایند.

انواع آبگرمکن

آبگرمکن های دیواری

آبگرمکن های زمینی

آبگرمکن های برقی

در این قسمت در مورد تعمیر آبگرمکن با شما هموطنان صحبت خواهیم کرد.

شما عزیزان می دانید که آبگرمکن ها بطور کلی به دو نوع اصلی آبگرمکن ایستاده یا آبگرمکن مخزنی و آبگرمکن دیواری تقسیم می شوند و از آنجایی که تولید و ساخت آبگرمکن های ایستاده سالهاست متوقف شده و در کمتر منزل و محل کاری اثری از آنها می بینیم لذا کلیه موضوعات و مطالبی که در ادامه به سمع و نظر شما می رسد فقط مربوط به تعمیر آبگرمکن دیواری می باشد.

آبگرمکن ها با توجه به مصرف سوخت و نوع دستگاه به دو دسته تقسیم می شوند.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

  • تعمیر آبگرمکن شمال تهران
  • تعمیر آبگرمکن غرب تهران
  • تعمیر آبگرمکن شرق تهران
  • تعمیر آبگرمکن جنوب تهران

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *