خدمات محلی, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در هروی

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در هروی

تعمیر آبگرمکن در هروی یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

باز و بسته کردن آبگرمکن دیواری

هواگیری آبگرمکن بر دو گونه است:

  • آبگرمکن های آبی دیواری
  • آبگرمکن های مخزن دار

آبگرمکن های فوری دیواری را آبگرمکن های بدون مخزن نیز می گویند. در شکل های زیر دو گونه آبگرمکن را مشاهده می کنید.

تنظیم شعله آبگرمکن

فندک

برخی از کریستال ها مانند کوارتز در اثر ضربه و یا فشار جریان الکتریسیته ایجاد می کنند به اثر فشار برای تولید الکتریسیته، اثر پیزوالکتریک می گویند. پیزو یک کلمه یونانی به معنای فشار است. از این خاصیت در فندک های وسایل گاز سوز از جمله آبگرمکن گازسوز دیواری استفاده می شود. شکل زیر یک نمونه فندک آبگرمکن دیواری را نشان می دهد.

تعیین محل استقرار

در شکل زیر نقشه جزئیات نصب آبگرمکن نشان داده شده است. شکل زیر نقشه نصب:

۱- ورودی آب سرد

۲- خروجی آب گرم

٣- ورودی گاز

۴- شیر گاز

۵- شیر آب سرد

همان طور که در شکل مشاهده می کنید، ارتفاع آبگرمکن از کف محل نصب ۱۲۰۰ تا۱۴۰۰ میلیمتر است. فاصله آبگرمکن از دیوارهای مجاور و از کابینت های دیواری حداقل ۱۵۰ میلیمتر و فاصله آن از دیوار مقابل حداقل یک متر باید باشد. در محل نصب آبگرمکن می بایستی لوله آب سرد و آب گرم در ارتفاع ۱۰۰۰ تا ۲۰۰ میلیمتری از کف قرار داشته باشد. فاصله مرکز تا مرکز این لوله‌ها باید در حدود ۱۲۰ میلیمتر و خط مرکز این دو لوله باخط محور آبگرمکن منطبق باشد.

تذکر:

دیواری که آبگرمکن باید روی آن نصب شود، می بایستی از مصالح ساختمانی محکم ساخته شده باشد تا بتواند وزن آبگرمکن را تحمل کند و امکان سوراخ کاری و نصب پیچ و رولپلاک بر روی آن میسر باشد.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *