خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در نیروی هوایی

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در نیروی هوایی

تعمیر آبگرمکن در نیروی هوایی یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

تعمیر آبگرمکن صدا دار

اگر به هنگام کار کردن صدای زیادی از آبگرمکن شنیده می شود، ممکن است مشکل از شکستگی و یا آسیب یکی از قطعات فلزی داخل دستگاه باشد. تعمیر و سرویس آبگرمکن دوره ای از ایجاد آسیب بیشتر به قطعات جلوگیری می کند ولی اگر مدت هاست که سرویس آبگرمکن را انجام نداده اید، احتمال جرم و رسوبات سخت در منبع آب بیشتر است.

الکترود جرقه زن، جرقه نمی زند .

  1. وایر دارای قطعی است که باید آن را تعویض کنید.
  2. اتصال وایر از محل خود جدا شده است که باید آن را در محل خودش قرار دهید.
  3. اتصال وایر شل است که باید آن را محکم کنید.
  4. نوک الکترود جرقه زن کثیف است که باید آن را تمیز کنید.
  5. چینی الکترود شکستگی دارد که باید آن را تعویض نمایید.

چگونگی رفع نشتی آب

در یک آبگرمکن دیواری آگاه شدن از نشتی آب کار چندان دشواری نیست. مسلما مهم‌ترین نشانه برای تشخیص این ایراد چکه کردن آب از بدنه‌ی آبگرمکن یا خیس شدن فضای اطراف یا زیرین آن است. اصلی‌ترین بخش از آبگرمکن که می‌تواند در وجود نشتی آب دخیل باشد مبدل حرارتی آن است. برای آگاهی دقیق از منشا اصلی نشتی آب باید بخش‌هایی نظیر مبدل حرارتی، لوله‌های انتقال سیال حرارتی، اتصالات و واشرها، مهره‌های مربوط به مبدل حرارتی و رگولاتور آب در آبگرمکن به شکل کامل مورد بررسی قرار گیرد. پس از بررسی نیز باید ایرادهای موجود در این بخش‌ها به طور کامل برطرف گردد.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *