خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در محمودیه

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در محمودیه

تعمیر آبگرمکن در محمودیه یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

برد الکترونیک

نیروی محرکه این برد از یک آدابتور یا دو عدد باتری ۵/۱ ولت تأمین می شود. برای ایجاد جرقه یک ترانس افزاینده این ۳ ولت را به ۱۴۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ ولت تبدیل می کند.

هنگامی که شیر آب گرم مصرفی باز می شود. با فرمان برد از یک طرف جرقه زده می شود و از طرف دیگر همزمان شیر برقی مسیر گاز را باز می کند و مشعل روشن می شود. الکترود آیونایز (حسگر) در کنار شعله قرار دارد و تا زمانی که شعله را حس کند شعله روشن می ماند.

میکروسوئیچ

با باز شدن مسیر جریان آب، میکروسوئیچ فرمان وصل شیر برقی را از طریق برد الکترونیک می دهد. یک پدال در قسمت بالای میکرو سوئیچ قرار دارد. حرکت این پدال ناشی از حرکت میل سوپاپ می باشد با باز و بسته شدن آب میل سوپاپ آب حرکت کرده و میکرو سوئیچ را قطع و وصل می کند.

شیر برقی

مسیر عبور گاز به مشعل آب گرم کن را باز و بسته می کند. هنگام باز شدن مسیر آب گرم مصرفی میکروسوئیچ وصل شده و برد فرمان باز شدن مسیر عبور گاز را به شیر برقی می دهد.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *