خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در قیطریه

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در قیطریه

تعمیر آبگرمکن در قیطریه یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

قطعات آبگرمکن

کلاهک تعدیل

رویه دستگاه

مبدل گرمایی

مجموعه مشعل

مجموعه رگلاتور گاز

مجموعه رگلاتور  آب

صفحه پشتی آب گرم کن

در این دستگاه سیستم جرقه زن، شیر گازی دستگاه و رگلاتور را داریم . در این قسمت ما یون و جرقه زن رامی‌بینیم . که جرقه در این قسمت شکل می گیرد که باعث روشن شدن شعله می شود. حالا به چه صورت این آبگرمکن کار می کند؟

 

ما زمانی که شیر آب را باز می کنیم، در داخل رگلاتور آب به دیافراگم فشار وارد می کند که این فشار با حرکت دادن میله ای که در داخل رگلاتور تعبیه شده باعث وصل شدن جریان برق توسط کلید می شود. در این لحظه ابتدا جرقه زن شروع به کار کرده و در مرحله بعدی با باز شدن شیر گازی برقی دستگاه شعله تشکیل می شود. حالا در صورتی که با عملکرد صحیح شعله تشکیل شد، این یون هست که شعله را می بیند و دستور به ادامه کار دستگاه می دهد. درصورتی که شعله تشکیل نشود قطع دستگاه را اعلام می کند. این نوع دستگاه دارای شیر برقی است که در پشت شیر قرار داشته و فرمان به باز و بسته کردن مدار گاز را به دستگاه می دهد. در این جا ماقسمت پخش شعله یا همان مشعل را داریم. در این قسمت دیافراگم فشار می آورد بر روی شیرمان و مسیر گازمان باز می شود و جرقه زن عمل می کنه و شعله تشکیل می شود و جریان آب در داخل این مبدلمان انجام می شه و آب پس از گرم شدن جهت مصرف از دستگاه خارج  می شود.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *