خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در فرشته

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در فرشته

تعمیر آبگرمکن در فرشته یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

قطعات آبگرمکن

در حال حاضر می خواهیم در مورد قطعات آبگرمکن با شما صحبت کنیم. این نوع آبگرمکنی که در فیلم مشاهده می کنید از نوع جرقه زن است. بعضی آبگرمکن ها دارای شمعک و ترموکوبل می باشد. ترموکوبل جهت حس کردن شعله شمعک استفاده می شود. نحوه کارکرد شمعک به این صورت است که با بازشدن شیر گاز توسط فشار آب باعث شعله ور شدن خواهد شد. همین طور که ملاحظه می کنید این مبدل است که آب ورودی آب سرد در ابتدا وارد رگولاتور می شود که در ادامه از رگلاتور خارج می شده و به سمت مبدل هدایت می شود. حرارت را توسط مشعل می گیرد و پس از گرم شدن خارج می شود.

سرویس آبگرمکن

آبگرمکن ها مانند دستگاه های دیگر احتیاج به سرویس و سرویس های دوره ای دارند. ایراداتی در دستگاه ممکن است پیش بیاید که به اختصار به شما توضیح می دهیم. در مواقعی شما دستگاه را روشن می کنید ولی زمانی که جرقه زن دستگاه  فعال است روشن نمی شود. در این مورد حتما باید شیر گاز را نسبت به باز یا بسته بودن چک کنید. در صورتی که شیر باز باشد احتمالا مشکل از شیر گازی می باشد. در این صورت جهت رفع ایراد حتما باید با متخصص این کار تماس بگیرید.

در بعضی موارد دستگاه به خوبی کارش را انجام می دهد. ولی فشار آب مصرفی کم می شود. این مشکل معمولا مربوط به مبدل می باشد. با توجه به رسوب آبی که با گرم شدن در داخل مبدل رخ می دهد، این رسوبات در داخل لوله های مسی انباشته می شود و مسیر جریان  آب را در داخل مبدل ضعیف می کند به همین دلیل مقدار آبی که از شیر خارج می شود کم می شود. جهت رفع این اشکال میبایست  مبدل باز شود و توسط اسید مخصوص شستشو شود. که این کار باید توسط متخصص این کار انجام شود.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *