خدمات محلی, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در فرزانه

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در فرزانه

تعمیر آبگرمکن در فرزانه یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

عیب‌یابی مشعل آبگرمکن

البته ممکن است سیستم جرقه‌زن آبگرمکن دیواری با مشکل خاصی مواجه نباشد اما در عین حال جرقه‌ی ایجاد شده نتواند مشعل را روشن نماید. در چنین شرایطی باید ابتدا به بررسی ترموکوپل پرداخت. به این دلیل که ممکن است مشکل شعله‌ور نشدن مشعل پس از زدن جرقه ناشی از وجود عیب و ایراد در ترموکوپل باشد. در چنین شرایطی لازم است اتصالات ترموکوپل مورد بررسی قرار گیرد و در صورت وجود ایراد در آن تعویض گردد. در صورت عدم وجود مشکل در ترموکوپل باید به سراغ شیرهای مغناطیسی و پروانه‌ای رفت و به بررسی آنها پرداخت.

عیب یابی نوسان دمای آبگرمکن

اگر دمای آبی که قرار است توسط آبگرمکن دیواری تغییر یابد به خوبی تنظیم نشود باید دریچه‌ی خروجی آب را مورد بررسی قرار داد و از مسدود نبودن آن اطمینان حاصل کرد. کم بودن فشار آب وارد شده به آبگرمکن نیز می‌تواند یکی از دلایل اصلی عدم تنظیم مناسب دمای آب و وجود نوسان در آن باشد.

برای عیب‌یابی مشکل تنظیم نشدن مناسب دمای آب آبگرمکن می‌توان فضای داخلی محفظه‌ی احتراق را مورد بررسی قرار داد. اگر درون این محفظه جسم خارجی یافت شود باید آن را به طور کامل زدود. چرا که این موضوع می‌تواند یکی از دلایل اصلی بروز مشکل نوسان آب باشد.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *