خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در فرجام

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در فرجام

تعمیر آبگرمکن در فرجام یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

چند نکته مهم

از دستکاری و تعمیر آبگرمکن دیواری خود بدون تجربه قبلی جداً پرهیز کنید و تنها با ثبت درخواست تعمیرکار در محل در سایت بدادم برس تقاضای تعمیرکار آبگرمکن در منزل خود را داشته باشید تا با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان، مشکل به وجود آمده برای آبگرمکن شما در اسرع وقت مرتفع گردد.

توجه داشته باشید که بازرسی دوره ای و سرویس و تعمیر آبگرمکن دیواری به طور منظم تاثیر بزرگی در عملکرد درست آبگرمکن دارد و باعث می شود تا شما کمتر به تعمیر آبگرمکن دیواری نیازمند باشید.

آبگرمکن را مطابق دستورالعمل کارخانه روشن کنید و با باز کردن شیر آب گرم و تشکیل شعله، از کارآیی مناسب آبگرمکن مطمئن شوید. سپس کاور و دسته‌های شیر آب و گاز را ببندید.. سپس رگولاتور را با واشر مناسب و سالم به کپسول متصل کنید. در پایان با باز کردن شیر کپسول محل اتصال شیلنگ به رگولاتور، آبگرمکن را از نظر گازبندی بودن مورد آزمایش قرار دهید.

دقت کنید که شعله آبگرمکن دیواری باید به رنگ آبی باشد و همچنین یکنواخت و تمیز بسوزد.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *