خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در عباس آباد

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در عباس آباد

تعمیر آبگرمکن در عباس آباد یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نحوه استفاده از کپسول گاز مایع و دیافراگم آبگرمکن دیواری

گاز مایع نوعی از گازهای سوختنی است که در کپسول های فولادی مخصوص ذخیره و نگهداری میشود. گاز مایع، ترکیبی از گازهای پروپان و بوتان است کهبه آن LPG نیز گفته میشود . کپسول هایگاز مایع معمولا در دو نوع۱۱کیلوگرمی و ۳۳ کیلوگرمی تولید و به بازار عرضه میشود که البته در ساختمانهای مسکونی، نوع ۱۱ کیلویی آن کاربرد دارد.

هر کپسول دارای یک شیر است که با باز کردن آن گاز از درون کپسولخارج میشود. شیر کپسول در دو نوع روپیچ و توپیچ وجود دارد که در شکل زیر نمونه ای از آن ها را مشاهده می‌کنید.

به دلیل زیاد بودن شار گاز درون کپسول، در هنگام استاده از کپسول گاز اینبر روی شیر کپسول، رگولاتور نصب شود رگولاتور ويه کاهش فشار را به عدمدارد و در دو نوع قابل تنظیم و غیر قابل تنظیم (پرسی) ساخته و به بازار عرضه میشود. برای کپسول های گاز لوازم گازسوز خانگی تطير اجاق گاز و آبگرمکن رگولاتور غیر قابل تنظیم استفاده میشود.

برای اتصال رگولاتور به شیر کپسول، مهره رگولاتور را در جهت چپ (خلاف حرکت عقربه های ساعت) می گردانند و برای باز کردن رگولاتور از شیر، مهره رگولاتور در جهت راست گردانده می شود.

هیچ گاه کپسول گاز را در زمان استفاده وارونه نکنید و در ایام سرد سال برای گرم کردن بدنه کپسول از شعله آتش استفاده نشود، زیرا باعث افزایش بیش از حدفشار درون کپسول میشود که خطرناک و غیر مجاز است. در صورت نیاز میتوان کپسول را درون ظرف آب ولرم قرار داد۔

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

  • تعمیر آبگرمکن شمال تهران
  • تعمیر آبگرمکن غرب تهران
  • تعمیر آبگرمکن شرق تهران
  • تعمیر آبگرمکن جنوب تهران

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *