خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در ظفر

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در ظفر

تعمیر آبگرمکن در ظفر یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در شمال تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

مراحل نصب دودکش و تعمیر دیافراگم آبگرمکن دیواری

برای نصب دودکش و همچنین دیافراگم آبگرمکن دیواری یک سری مراحل انجام شود که در زیر می توانید این مراحل آورده شده است.

 • بر روی کلاهک تعدیل آبگرمکن لوله دودکش عمودی به طول حداقل۲۵۰ میلیمتر نصب می شود و پس از آن مجاز به استفاده از زانویی خواهید بود.
 • در مسیر دودکش آبگرمکن به دودکش ساختمان، استفاده از حداکثردو عدد زانویی ۹۰ درجه مجاز است.
 • لوله رابط دودکش باید از سمت دستگاه به سمت دودکش قائم و درجهت جریان محصولات احتراق شیب داشته باشد.
 • جنس لوله دودکش، زانویی ها و کلاهک H باید از ورق فولادی گالوانیزه باشدو کاربرد لوله های قابل انعطاف (خرطومی یا آکاردئونی ممنوع است.
 • پیش از نصب دودکش آبگرمکن باید از باز بودن مسیر دودکشقائمساختمانی اطمینان یافت. برای این کار معمولا از دو روش استفاده می شود:

الف) در این روش با قرار دادن نور چراغ قوه با لامپ سیار در دهانه، دود کش قائمساختمان در صورتی که از انتهای دودکش قائم، نور رویت شود، نشان دهنده بازبودن مسیر دود کش قائم ساختمان است.

ب) روش استفاده از شمع روشن یا روزنامه لوله شده مشتعل

در این روش می توان با قراردادن یک شمع روشن یا یک روزنامه لوله شده مشتعل در جلوی دهانه دودکش قائم از باز بودن مسیر دودکش آگاه شد. در صورتی که شعله آتش به درون دهانه دودکش کشیده شود، نشان دهنده ی باز بودن مسیردودکش است. در صورت مسدود بودن دودکش باید قبل از نصب آبگرمکن مسیردودکش باز شود.

 • دهانه خروجی دودکش بر روی بام باید حداقل یک متر از کف پشت بام بالاتر باشد و از دیوارهای جانبی نیز حداقل ۳ متر فاصله داشته باشد. در صورتی کهفاصله کمتر از ۳ متر باشد، انتهای دودکش باید حداقل ۶۰ سانتیمتر از بلندتریندیوار مجاور بالاتر قرار گیرد. برروی دهانه خروجی دودکش باید کلاهکH نصبشده باشد.
 • لوله ی دودکش را روی کلاهک تعدیل آبگرمکن قرار می دهیم، به صورتی کهسر چین دار آن در بالا قرار گیرد و بر روی آن زانویی را متصل کرده و سرچیندار زانو را درون دریچه دودکش قائم روی دیوار قرار می دهیم. تمامی محل های اتصال دودکش باید کاملا دودبندی (گازبندی) شود.

 

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

 • تعمیر آبگرمکن شمال تهران
 • تعمیر آبگرمکن غرب تهران
 • تعمیر آبگرمکن شرق تهران
 • تعمیر آبگرمکن جنوب تهران

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *