خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در صد دستگاه

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در صد دستگاه

تعمیر آبگرمکن در صد دستگاه یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

تعمیر آبگرمکن دیواری

طبق مقاله های گذشته برای نصب آبگرمکن و تعمیر آبگرمکن دیواری که در بخش های قبل توضیح داده شده است آبگرمکن دیواری یا آبگرمکن گازی خود را نصب کنید و آن را به لوله های آب سرد و گرم، گاز و دودکش متصل کنید و برای اطمینان بیشتر محل های اتصال را از نظر آب بندی بودن و عدم نشتی آزمایش کنید. مطابق دستور العمل راه اندازی کارخانه سازنده آبگرمکن نسبت به راه اندازی آبگرمکن برقی یا آبگرمکن گازی و یا آبگرمکن بوتان خود اقدام کنید.

پس از نصب کامل و تست های لازم برای ایمنی و اطمینان از صحت اصولی و درست نصب آبگرمکن شیرهای آب و گاز را ببندید و ابزارها و وسایل را پس از تمیز کردن محل کارتان نظافت کنید. مطابق اصول فنی که در بخش های گذشته بیان گردید، برای دسترسی به نازل های آبگرمکن لازم است تا قطعات مختلف آن را باز کرده و به طور مرتب درمحل مناسبی قرار دهید. ابتدا به تعویض نازل های جدید با نازل های نصب شده بر روی آبگرمکن بپردازید. سپس قطعات باز شده را به ترتیب برروی آبگرمکن نصب کنید.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *