خدمات محلی, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در صادقیه

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در صادقیه

تعمیر آبگرمکن در صادقیه یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نکات ایمنی آبگرمکن

این آبگرمکن که در فیلم مشاهده می کنید از نوع جرقه زن است. این آبگرمکن با باز کردن شیر شروع به جرقه زدن می کند و تشکیل شعله می دهد  و شروع به کار می کند. آبگرمکن های دیگری وجود دارند که دارای پیلوت شعله می باشند شعله ای تشکیل می شود و توسط آن شعله دستگاه روشن می شود. مزیت این دستگاه با آبگرمکن ها این است که بر اثر وزش باد امکان دارد در آبگرمکن هایی که دارای شمعک می باشند، خاموش شوند ولی در این دستگاه ها خاموش شدن دیگر در کار نیست. چون بعد از باز شدن شیر آب، شروع به جرقه زدن کرده و دستگاه روشن می شود.

درمورد نکات ایمنی این دستگاه اگر بخواهیم صحبت کنیم مخصوصا دستگاه هایی که دارای محفظه احتراق باز هستند مثل این دستگاه  باید در محیطی قرار بگیرند که  اکسیژن مصرفی و مورد لازم آن دستگاه را تامین کند و به راحتی به این دستگاه برسد و دستگاه شروع به کار کردن کند. در محیط هایی باید قرار بگیرند که فضای بسته نداشته باشند. دودکش آنها باید کاملا استاندارد باشد تا مشکلی برای ساکنین ایجاد نشود.

این دستگاه هم باز همانطور که گفته شد به یک سری موارد برای سرویس احتیاج خواهد داشت. سرویس های دوره ای، سیستم ورودی گاز حتما باید چک شود که نشتی گاز نداشته باشیم. همانطور که در مورد مبدل گفته شد. با توجه به رسوبی که در آب شهری هست، باید جهت تمیز کردن کوئل مدنظر قرار بگیرد.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *