خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در شیان

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در شیان

تعمیر آبگرمکن در شیان یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

مراحل نصب و تعمیر آبگرمکن دیواری

محل های علامت گذاری شده را متناسب با قطر و طول رولپلاک ها سوراخ می کنند.

پس از قراردادن رولپلاک ها در سوراخ های ایجاد شده، پیچ های سرکج نگهدارنده آبگرمکن را درون رولپلاک ها قرار داده و با انبردست یا انبرقفلی آن ها را به اندازه لازم محکم می کنند

آبگرمکن را روی دیوار قرار می دهند به طوریکه سوراخ های صفحه پشت آن روی لبه ی پیچ های سرکج قرار گیرند.

به وسیله تراز از صاف قرار گرفتن آبگرمکن بر روی دیوار اطمینان می یابند.

نحوه و شرایط تبدیل گاز مایع به گاز شهری و بالعکس

برای تبدیل سوخت گاز مایع به گاز ش هری یا بالعکس باید نازل های آبگرمکن تعویض شود. نازل ها (اوریفیس ها) را باید از نمایندگی ها و مراکزخدمات پس از فروش شرکت تولید کننده آبگرمکن تهیه کرد. تبدیلسوختآبگرمکن ها توسط تعمیر کاران مجاز انجام میشود. در شکل زیر نازل شمعک و مشعل آبگرمکن نشان داده شده است. پس از تهیه نازل های مناسب، بهترتیب زیر عمل می کنیم.

تذکر: سوراخ نازل گاز مایع نسبت به نازل گاز شهری قطر کوچکتری دارد.

دیافراگم آبگرمکن دیواری

دسته های مربوط به رگولاتور گاز و شیر تنظیم دبی آب را از آبگرم.کن جدا می سازیم و پیچ اتصال روکش (کاور) به بدنه را باز می کنیم. سپس روکش را از آبگرمکن جدا می کنیم.

پس از بستن شیر تغذیه مهره های برنجی اتصال لوله های آب ورودی وخروجی مبدل حرارتی را با استفاده از آچار تخت یا آچار فرانسه مناسب ازآبگرمکن باز می کنیم.

پیچ های اتصال تجهیزات آبگرمکن به صفحه پشتی را با استفاده ازپیچ‌گوشتی باز می کنیم و مجموعه تجهیزات آبگرمکن را از صفحه پشتی جدامی کنیم.

مهره های اتصال لوله ای شمعک (پیلوت) را به وسیله آچار تخت مناسب بازمی کنیم و لوله شمعک را از آبگرمکن جدا میسازیم.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *