خدمات محلی, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در شکوفه

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در شکوفه

تعمیر آبگرمکن در شکوفه یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

عیب‌یابی مشعل آبگرمکن

از دیگر بخش‌هایی که می‌توان با بررسی آنها عیب و ایراد مشعل آبگرمکن و مشکل جرقه نزدن آن را تشخیص داد نوک الکترود جرقه زن، مجرای نازل شمعک، صافی شمعک و صافی مجرای هوا است. در صورتی که بخش‌های مذکور از آبگرمکن دیواری دچار گرفتی و انباشتگی رسوب شده باشند باید آنها را به طور کامل پاک و تمیز کرد تا مشکل جرقه نزدن مشعل آبگرمکن هم برطرف شود.

سوای ایرادهایی که به آنها اشاره شد ممکن است الکترود جرقه‌زن مشعل یا فندک پیزو الکتریک آن دچار فرسودگی یا شکستگی شده باشد. در این صورت باید بخش‌های یاد شده از آبگرمکن دیواری را تعویض نمود تا مشکل جرقه نزدن مشعل آن رفع گردد.

چگونگی رفع نشتی گاز

به طور حتم نشتی گاز ایراد جدی‌تری نسبت به نشتی آب محسوب می‌شود. چرا که علاوه بر خسارت‌های مالی می‌تواند خسارت‌های جانی نیز به بار بیاورد. بنابراین در آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری همواره نسبت به عیب‌یابی و برطرف کردن این مشکل توصیه اکید می‌شود. از مهم‌ترین نشانه‌های وجود نشتی گاز در آبگرمکن دیواری استشمام بوی نامطبوع از آن است. بنابراین به محض مواجه شدن با این نشانه باید نسبت به عیب‌یابی آبگرمکن و برطرف ساختن ایراد آن اقدام کرد.

سوای موارد یاد شده نشتی گاز در آبگرمکن دیواری می‌تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد. به عنوان مثال وجود ایراد در واشرها، شیرها یا شیلنگ‌های مورد استفاده در آبگرمکن دیواری می‌تواند سبب نشتی گاز در این وسیله‌ی گرمایشی بشود. در مجموع اگر هر کدام از بخش‌های یاد شده دچار خرابی یا فرسودگی شده باشند باید هر چه زودتر نسبت به تعویض آنها اقدام نمود تا مشکل نشتی گاز در آبگرمکن رفع گردد.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *