خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در شهر زیبا

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در شهر زیبا

تعمیر آبگرمکن در شهر زیبا یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

روشن نشدن آبگرمکن دیواری

برای تعمیر آبگرمکن برقی پوشش فلزی را بردارید شاید اتصالی برقی از ترموستات جدا شده باشد. تمام اتصالات را بررسی و چک کنید و اطمینان حاصل کنید که همه اتصالات برق درست در جای خود قرار گرفته است. اگر شما از اتصالات برق اطلاعاتی ندارید برای تعمیر آبگرمکن برقی از تعمیرکار برای تعمیر کمک بگیرید. اما توجه داشته باشید که حتما اول بررسی کنید تا مطمئن شوید مشکل از اتصالات برقی است. مدار شکن حرارتی، مدار شکنی است که اتصال های آن به طور خودکار در پاسخ به گرم شدن ناشی از جریان اضافه بار در مدار حفاظت شد

در ادامه مدار شکن حراراتی را روی صفحه الکتریکی آبگرمکن خود پیدا کنید و آن را خاموش کنید. سپس با ولت متر جریان برق روی آبگرمکن را آزمایش کنید که بدنه برق نداشته باشد. سیمی که باعث روشن شدن ترموستات آبگرمکن می شود را آزمایش کنید اگر دور لوله های فلزی پوشانده شده بود به تست ولت متر احتیاجی ندارید. سپس پوشش دور ترموستات فلزی را بیرون بیاورید و سیم های اطراف سویئچ آبگرمکن را آزمایش کنید.

علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری

المنت ها را بررسی کنید. اگر آزمایش کردید و المنت ها به درستی کار نکرد یک المنت جدید جایگزین کنید. برای آزمایش قطعات برقی و میزان ولتاژ به کلمپ آمپرمتر نیاز دارید که قیمت ارزانی دارد و می توانید از فروشگاه های مجاز خریداری نمایید.  کلمپ آمپر متر دستگاهی برای اندازه گیری جریان الکتریکی بدون قطع کابل می باشد. روی دستگاه لامپی است که با وصل کردن سیم این لامپ روشن می شود. این دستگاه با نام های مختلف در بازار موجود است. ابتدا آزمایش تست آمپر متر را انجام دهید تا معلوم شود کدام قطعه خراب شده است چون برق از قطعه سوخته و  خراب رد نمی شود. سیم ها را از روی پیچ ها باز کنید. سیم ها را به آمپر متر وصل کنید. دستگاه کلمپ آمپر متر را روشن کنید. اگر چراغ روشن شود تمام سیم ها درست است ولی اگر روشن نشد باید قطعه مورد نظر را عوض کنید.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

 

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *