خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در شهرک پرواز

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در شهرک پرواز

تعمیر آبگرمکن در شهرک پرواز یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

تعمیر آبگرمکن در تهران

تعمیر آبگرمکن در تهران: رویه آب گرم کن از ورق فولادی با پوشش رنگ کوره ای ساخته شده است و بر روی آن محلی تعبیه شده است که از آن شعله شمعک دستگاه به طور کامل دیده می شود.

ضمنا دسته ای بر روی رویه جهت روشن و خاموش کردن دستگاه و تنظیم شعله در نظر گرفته شده است.

کلاهک تعدیل

کلاهک تعدیل از ورق فولادی گالوانیزه ساخته شده است در بالاترین قسمت آب گرم کن بالای مبدل گرمایی قرار دارد. توسط دو عدد پیچ خودکار به صورت کشویی بر روی صفحه پشتی نصب می شود و با دو عدد گیره فنری به مبدل گرمایی دستگاه بسته می شود، قسمت بالایی مبدل داخل کلاهک تعدیل قرار می گیرد. کلاهک تعدیل از قسمت میانی محصولات احتراق و از قسمت کناری هوا را به داخل دودکش هدایت می کند. این عمل موجب می شود که سرعت مکش دودکش کم شود و راندمان آن افزایش یابد و در صورت پس زدن دودکش شعله خاموش نشود.

صفحه پشتی دستگاه

این صفحه بر روی دیوار نصب می شود و تمام قسمت های تشکیل دهنده آب گرمکن روی آن قرار می گیرد و جنس آن از ورق فولادی گالوانیزه می باشد. در بالای آن دو عدد سوراخ در طرفین آن ایجاد شده است که توسط دو عدد پیچ سر کج روی دیوار قرار می گیرد و زمانی که بخواهند آب گرم کن را باز کنند به صورت کشویی آن را به سمت بالا برده و آب گرم کن را جدا می کنند.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *