خدمات محلی, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در شهرک محلاتی

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در شهرک محلاتی

تعمیر آبگرمکن در شهرک محلاتی یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹پ

میله تحریک شیر مغناطیسی:

به دلیل نیاز به تحریک مکانیکی شیر مغناطیسی در حالت پیلوت آب گرم کن ها شمعک دار قطعه ای به نام میله تحریک شیر مغناطیسی وجود دارد که این قطعه در آب گرم کن های آیونایز وجود ندارد.

مغزی شیر گاز:

انتهای قسمت تو خالی مغزی شیر گاز در آب گرم کن های شمعک دار به دلیل قرار گیری میله تحریک شیر مغناطیسی باز بوده که این میله با عبور از مغزی گاز بندی در آن قرار می گیرد ولیکن این قسمت در آب گرم کن های آیونایز بسته می باشد.

هم چنین مغزی شیر گاز آب گرم کن های شمعک دار دارای یک منفذ بزرگ (جهت تنظیم شعله از کوتاه به بلند)، و یک منفذ کوچک به همراه شیار در اطراف آن (جهت شعله پیلوت) می باشد ولیکن مغزی شیر گاز در آب گرم کن های آیونایز دارای دو منفذ کوچک و بزرگ (جهت تنظیم شعله کوتاه به بلند) می باشد.

بدنه رگولاتور گاز:

ابعاد و اندازه در هر دو یکسان می باشد ولیکن قسمت قرار گیری شیر مغناطیسی در بدنه رگولاتور گاز آب گرم کن های شمعک دار نسبت به مکان قرار گیری شیر برقی عمق بیشتری دارد. هم چنین در آب گرم کن های شمعک دار مکان قرار گیری لوله پیلوت در بدنه رگولاتور گاز ماشین کاری شده ولی در آب گرم کن های آیونایز به دلیل عدم وجود پیلوت این مسیر بسته می باشد.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *