خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در شهرک راه آهن

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در شهرک راه آهن

تعمیر آبگرمکن در شهرک راه آهن یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

عیب یابی نوسان دمای آبگرمکن

نقطه‌ی مقابل این مشکل بالا رفتن بیش از اندازه‌ی دما آب است. مشکلی که دلایل اصلی بروز آن را می‌توان همان دلایل پایین بودن دمای آب خارج شده از آبگرمکن دانست. به این معنی که ممکن است دلیل به وجود آمدن این مشکل یا همان گرمای بیش از حد آب خروجی وجود ایراد در سنسور دمای آبگرمکن باشد. علاوه بر آن گرفتگی فیلتر آبگرمکن را هم می‌توان به عنوان یکی دیگر از دلایل اصلی بروز این مشکل در نظر گرفت.

 

آبگرمکن دیواری را چگونه تعمیر کنیم؟

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری با توجه به زندگی پر مشغله‌ی این روزها امری ضروری به نظر می‌رسد. به علت هزینه‌های بالای تعمیرات، بسیاری ترجیح می‌دهند تا کارها را خودشان انجام دهند.

 

آب داغ بوی ناخوشایند دارد

اما اگر آب گرم بوی بدی دارد مشکل از غلظت بالای سولفات در لوله است. بوی نامطبوع شبیه تخم مرغ از آب داغ نشانه جرم در لوله ها و مخزن دستگاه است. برای تعمیر آبگرمکن دیواری و شستشوی مخزن با همیاران هوم سرویز تماس بگیرید.

اگر بوی سیر به مشام می رسد، مشکل از شیر گاز است. بوی گاز قوی شباهت زیادی به بوی سیر دارد که بسیار خطرناک است. شیر اصلی گاز ورودی دستگاه را بسته و آبگرمکن را خاموش کنید.اگر آبگرمکن درکنار کابینت آشپزخانه قرار دارد، با باز کردن پنجره ، هوا را تهویه کنید سپس از خدمات لوله کشی برای تعمیر آبگرمکن و عیب یابی آبگرمکن کمک بگیرید.

 

تعمیر آبگرمکن صدا دار

تعمیر آبگرمکن که با سرو صدای زیادی کار می کند را با جرم گیری و رسوب زدایی شروع کنید. اگر صدای جوشیدن آب را می شنوید، این صدا نشانه گرمای بیش از حد و فشار در دستگاه است در این صورت بهتر است سریعا با یک تعمیرکار برای سرویس و تعمیر آبگرمکن تماس بگیرید.

 

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر آبگرمکن از نظر فنی، علمی و نحوه کارکرد آن، می توانید به مقالات آبگرمکن سایت ما مراجعه نمایید و متناسب با نیازتان مطالعه نمایید.

همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *