خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در شهران

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در شهران

تعمیر آبگرمکن در شهران یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

معایب آبگرمکن برقی چیست؟

البته شاید مشکل کم بودن فشار آب باشد که آبگرمکن روشن نمی شود تا آب گرم شود. قبل از اینکه قطعات را آزمایش کنید مطمئن شوید که مدار اصلی قطع نشده باشد. همچنین دکمه تنظیم درجه حرارت که بالای ترموستات قرار دارد را فشار دهید. شاید با فشار دادن دکمه تنظیم مجدد آبگرمکن، مشکل را حل نمایید. شاید هم مشکل برقی یا الکترونیکی داشته باشید. پس بهتر است تمام این فاکتورها را تست و آزمایش نمایید.

به یاد داشته باشید که عمر آبگرمکن ها به طور متوسط بین ۱۰ تا ۱۵ سال است. پس اگر آبگرمکن شما سن زیادی دارد بهتر است یک آبگرمکن جدید تهیه نمایید. اگر تمام مواردی که ذکر شد را آزمایش کردید و مشکلی نبود شاید ترموستات یا سوئیچ قطع کن مشکل دارد. آزمایش خرابی ترموستات کمی پیچیده باشد ولی قیمت آن ارزان است و می توانید یک ترموستات جدید جایگزین کنید. در ادامه درباره تعمیر آبگرمکن برقی صحبت خواهیم کرد.

قطعات آبگرمکن دیواری برقی

اکثر آبگرمکن ها برقی با دو عنصر گرما کار می کنند. یکی در نزدیکی و بالای مخزن و یکی پایین آبگرمکن نصب شده است. سوئیچ درجه حرارت بالا و به ترموستات و اجزای آن متصل می شود. یعنی ترموستات بالا و پایین هر کدام بصورت جدا به قطعات مربوطه وصل نشده است. زمانی که آب در مخزن بالا گرم می شود خود به خود خاموش می شود سپس مخزن آب پایین شروع به گرم کردن می کند. به یاد داشته باشید که مخزن بالا و پایین همزمان با یکدیگر آب را گرم نمی کنند.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *